Рубрики

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 70 гостей.

Урядовий портал

Свято мікрорайону Артемівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 10

Переглядів: 11408
26.09.2011 - 06:32

Вересень -  святковий місяць для мешканців Артемівська. Починаючи з початку вересня в місті проходять різноманітні святкові заходи: «Бахмутський ярмарок», День визволення міста від німецько-фашиських загарбників, День міста та свята мікрорайонів. Череду цих свят в цьому ювілейному для міста році завершає Свято східного мікрорайону «Кольоровий дивограй – свято міста зустрічай».

Якби в Артемівську існувала своя місцева книга рекордів, туди мав би обов’язково потрапити східній мікрорайон, який в народі називають - Забахмутка.

Квітуча наша Забахмутка,
Ти любий, рідний наш район,
Вражаєш, радуєш, милуєш,
Ти славиш весь наш регіон! 

Ти надихаєш нас на працю,
Об’єднуєш закохані серця,
Даруєш нам ти лише щастя.
Нехай же світлим буде наше майбуття!

Хоча б із трьох простих причин: адже він є «найавтономнішим» у місті, найстаріший, а головне — єдиний із районів, який так масово збирається  на свято.

Так і 16 вересня на подвір’ї школи зібралися близько 500 людей: діти, батьки, жителі мікрорайону! Бо мешканці Забахмутки знають – на святі буде весело, яскраво, для кожного знайдуться теплі слова, ніхто не залишиться поза увагою.

У цьому році свято відповідало сподіванням всіх і дорослих, і дітей, і ветеранів та старожилів мікрорайону.

Першими приймали вітання новонароджені – майбутнє нашого міста, а їх у цьому році 38. Молоді батьки разом з малятами пройшли святковим парадом по шкільному майданчику під оплески оточуючих.

Не залишились без солодких подарунків та грамот і «Будинки зразкового утримання», господарі яких створюють затишок та підтримують звання Артемівська як чистого і світлого міста.

Родзинкою свята було привітання мешканців вулиці Коцюбинського, які святкують свій ювілей – 50 років. Багато теплих слів було сказано на адресу людей, які пів віку прожили підтримуючи один одного, допомагаючи у  хвилини радості та скрути. Та головне, що ці люди вміють не тільки працювати, а й відпочивати разом. І лунала над шкільним подвір’ям  їх улюблена пісня «Что стоишь качаясь, тонкая рябина…».

Та добрі сусіди мешкають на кожній вулиці нашої Забахмутки. І для кожного з них знайшлися теплі слова та солодкі подарунки.

Вітання приймали і ті мешканці, які мають свої захоплення: бджолярі, виноградарі, квітоводи, ті, що вирощують курей, голубів, перепелів різних пород, ті, що займаються вишивкою та плетінням. Різними талантами багатий наш мікрорайон. Так Ластоверова Катерина Олексіївна в свої 70 років не втрачає почуття гумору, вона запропонувала всім глядачам гумореску.

Не залишились поза увагою і ветерани війни: Царбаєв Ф.А., Голощапов В.С. та Фіронов Ю.Д., які отримали солодощі та квіти. До них звернулися зі словами вдячності за мужність і героїзм та побажаннями щастя, здоров’я, довгих років життя.

Всіх мешканців вітали гості свята від Артемівської міської ради, відділу освіти; дарували свою творчість учні школи, вихованці дитячих садків №18 та №56. Але і на цьому свято ще не закінчилось, бо надалі всіх чекав «Забахмутський ярмарок», на якому свої товари пропонували учні, батьки, мешканці мікрорайону. Під час свята гості мали змогу поласувати польовою кухнею та короваєм, відвідати святкову торгівлю, взяти участь у розважальній програмі для дітей та безпрограшній лотереї дорослих.

Свято тривало майже 3 години. І за це мешканці Забахмутки вдячні організаторам свята – Артемівській загальноосвітній школі І – ІІІ ст. №10 (директор школи, депутат Артемівської міської ради Говорун Р.А.), спонсорам – заводу шампанських вин «Артемівськ - Вайнері» (генеральний директор, депутат Донецької обласної ради Гаркуша О.Ю. та заступник директора, депутат Артемівської міської ради Мальована В.В.); ЧП, депутат Артемівської міської ради Іванкову В.В. та «Партії Регіонів». Велика вдячність головам квартальних комітетів: Леженіній Г.Г., Ковальчук Л.М., Безсмертній В.О., Скрипник Л.В.

Свято мікрорайону Артемівської  загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 10 Свято мікрорайону Артемівської  загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 10 Свято мікрорайону Артемівської  загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 10 Свято мікрорайону Артемівської  загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 10 Свято мікрорайону Артемівської  загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 10