Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 158 гостей.

Школа мистецтв м.Артемівська

Майстер-клас «Я роблю це так…» для педагогів області

Переглядів: 1786
13.10.2017 - 07:03

11 жовтня 2017 року на базі Бахмутської школи №24 учителем математики Генрієттою Боровик було проведено обласний майстер-клас для методистів та вчителів математики Донецької області за темою «Компетентнісний підхід до викладання математики як засіб формування конкурентоспроможної особистості».

Метою обласного майстер-класу було показати шляхи формування математичних компетентностей учнів, розкрити актуальність компетентнісного підходу до викладання предмета, продемонструвати можливості такої форми хмарних технологій, як «віртуальний кабінет», яка сприяє розвитку мобільності учнів, умінь співпрацювати з педагогом незалежно від місця перебування. Завдяки цій технології учні вдома можуть не тільки опанувати матеріал, розміщений учителем у «хмарі», а й досліджувати, обговорювати, створювати презентації, відео тощо.

Учителем було презентовано виставку власних методичних матеріалів та проведено фрагмент уроку алгебри в 10 класі за темою «Перші відомості про математичну статистику» із застосуванням інноваційної технології «перевернутий клас».

Під час майстер-класу було доведено, що «Математика – це життя, а життя – це математика». Працюючи в групах та виконуючи практичні завдання, усі присутні мали змогу оволодіти формами та методами навчання, які застосовує учитель.

Наприкінці зустрічі кожна група презентувала свою модель сучасного, конкурентноспроможного випускника нової української школи, який може приймати нестандартні рішення.

11 жовтня 2017 року було проведено обласний майстер-клас для методистів та вчителів математики Донецької області за темою «Компетентнісний підхід до викладання математики як засіб формування конкурентоспроможної особистості». 11 жовтня 2017 року було проведено обласний майстер-клас для методистів та вчителів математики Донецької області за темою «Компетентнісний підхід до викладання математики як засіб формування конкурентоспроможної особистості». 11 жовтня 2017 року було проведено обласний майстер-клас для методистів та вчителів математики Донецької області за темою «Компетентнісний підхід до викладання математики як засіб формування конкурентоспроможної особистості».

Пошук

Актуально