Рубрики

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 1 користувач та 130 гостей.

Офіційний сайт відділу освіти Артемівської міської ради Донецької області

Урочистості до Дня Незалежності України

Переглядів: 9942
23.08.2011 - 10:58

22 серпня в Артемівському міському будинку культури та дозвілля відбулися урочисті збори з нагоди 20-ої річниці Незалежності України. У заході взяли участь міський голова Олексій РЕВА, заступники міського голови, начальники відділів та управлінь міської ради, керівники підприємств, громадськість.

У своєму виступі міський голова привітав усіх зі святом та наголосив, що за останні 20 років молода українська держава досягла того, чого віками прагнули наші свободолюбиві предки, від яких із роду в рід ми успадкували духовну силу, згуртованість і особливу національну свідомість, народжену у боротьбі, невтомній праці і звершеннях багатьох поколінь.

«20 років тому ми розпочали новий етап своєї історії, було відкрито нову сторінку в національному історичному літописі, час утвердження країни як самостійної і незалежної держави. Були закладені підвалини для подальшого правового розвитку нації, становлення демократії, культури свободи слова, яка вже вкорінилася у засобах масової інформації – і все це сьогодні є важливим показником рівня демократії в Україні. Це реалії, без яких нинішнє покоління українців фактично не уявляє свого існування», - зауважив Олексій РЕВА.

На його думку сучасна Україна – це результат напруженої праці мільйонів трудівників, це – талант і натхнення її вчених і творчої інтелігенції, компетентність і воля керівників і спеціалістів, працелюбність робітників та селян.

Також міський голова зазначив, що далеко не останню роль у процесі становлення незалежної держави відіграло і наше славне місто Артемівськ – перша столиця  Донецького краю, якому незабаром виповнюється 440 років і яке за ці двадцять років, зберігши свою історичну унікальність, з кожним роком молодіє і розвивається, живе новим життям.

За доброю традицією цього дня міський голова Олексій РЕВА вручив молодим артемівцям Паспорти громадян України.

Урочистості до Дня Незалежності УкраїниУрочистості до Дня Незалежності УкраїниУрочистості до Дня Незалежності УкраїниУрочистості до Дня Незалежності УкраїниУрочистості до Дня Незалежності УкраїниУрочистості до Дня Незалежності УкраїниУрочистості до Дня Незалежності України

Останні статті на сайті