Рубрики

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 80 гостей.

Урядовий портал

Дивовижні зустрічі з природою

Переглядів: 1687
06.06.2017 - 10:15

Учні початкової ланки Бахмутської школи №18 ім. Дмитра Чернявського відсвяткували закінчення навчального року масовими виїздами на природу.

Першокласники під керівництвом своїх педагогів Ольги Петриченко та Наталі Северин здійснили захоплюючу подорож у ямпільський Дендропарк, де поєднали відпочинок з природоохоронною практикою. Первачки відкрили для себе таємниці природи рідного краю. Така форма роботи як «Екостежина» допомогла не лише дізнатися про нове, але й відчути спорідненість з навколишнім світом та виховати почуття відповідальності за збереження рідної природи.
Другокласники на чолі з класоводом Іриною Бусел організували свою мандрівку до Екопарку Фельдмана, що на Харківщині. Зустріч з природою перевершила всі очікування: діти на власні очі побачили місцеві рослини, та тварин, занесених як в Червону Книгу України, так і до Європейського червоного списку. Маленькі мандрівники мали змогу поспостерігати за хижаками, птахами, кенгуру, верблюдами, мавпами та іншими дикими тваринами.
Вражень, які отримали дорослі і малі від екскурсій, вистачить на цілий наступний рік.

Дивовижні зустрічі з природоюДивовижні зустрічі з природоюДивовижні зустрічі з природоюДивовижні зустрічі з природоюДивовижні зустрічі з природою