Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 161 гість.

Урядовий портал

Майстер-клас з орігамі

Переглядів: 1272
18.05.2017 - 07:12
Майстер-клас з орігамі

Напередодні Дня вишиванки співробітники комунального закладу культури «Бахмутський міський народний Дім» разом з майстринею Тетяною Гольц провели у загальноосвітній школі № 12 цікавий майстер-клас з орігамі.

Вишиванка завжди була нашим національним українським символом, нашою гордістю, автентичною ознакою. Під час проведення майстер-класу діти ознайомилися з національними символами України та їх значенням, бо важливо з раннього дитинства закласти в сприйнятливу душу дітлахів людські цінності, зародити інтерес до освоєння рідної культури, історії своєї країни.

Вишиванка – це не просто одежа, це справжній оберіг, що є символом краси, здоров’я, щасливої долі, родової пам’яті, святості та любові. 

Хлопчики та дівчатка створили своїми рученятами теплу, сповнену любові, яскраву роботу – білі вишиванки з колоритним національним орнаментом. 

Напередодні Дня вишиванки співробітники комунального закладу культури «Бахмутський міський народний Дім» провели у загальноосвітній школі № 12 цікавий майстер-клас з орігамі. Напередодні Дня вишиванки співробітники комунального закладу культури «Бахмутський міський народний Дім» провели у загальноосвітній школі № 12 цікавий майстер-клас з орігамі. Напередодні Дня вишиванки співробітники комунального закладу культури «Бахмутський міський народний Дім» провели у загальноосвітній школі № 12 цікавий майстер-клас з орігамі.

Пошук

Актуально