Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 26 гостей.

Школа мистецтв м.Артемівська

Упорядкування території пам’ятника визволителям Донбасу

Переглядів: 2144
05.05.2017 - 11:17
Упорядкування території пам’ятника визволителям Донбасу

Щороку учні Бахмутської школи №12 прибирають біля пам’ятника визволителів Донбасу.

 І цього року спільними зусиллями вчителів та школярів проведено впорядкування території біля пам’ятника: вичищено алеї та клумби, заметено біля монумента.

Молоде покоління завжди повинне пам’ятати не тільки про живих, але й про мертвих, які віддали своє життя за краще майбутнє – це наша данина поваги до історичного минулого країни. А ще прибирання пам’ятних місць свого міста сприяє усвідомленню учнями того, що наші діди та прадіди недаремно віддали свої життя у буремні роки Другої Світової війни.

Щороку учні Бахмутської школи №12 прибирають біля пам’ятника визволителів Донбасу. І цього року спільними зусиллями вчителів та школярів проведено впорядкування території біля пам’ятника: вичищено алеї та клумби, заметено біля монумента.Щороку учні Бахмутської школи №12 прибирають біля пам’ятника визволителів Донбасу. І цього року спільними зусиллями вчителів та школярів проведено впорядкування території біля пам’ятника: вичищено алеї та клумби, заметено біля монумента.Щороку учні Бахмутської школи №12 прибирають біля пам’ятника визволителів Донбасу. І цього року спільними зусиллями вчителів та школярів проведено впорядкування території біля пам’ятника: вичищено алеї та клумби, заметено біля монумента.

Пошук

Актуально