Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 32 гостя.

ExportUA

Інформаційна година до дня трагедії на Чорнобильській АЕС

Переглядів: 1388
26.04.2017 - 14:16
Інформаційна година до дня трагедії на Чорнобильській АЕС

26 квітня 2017 року в Бахмутській установі виконання покарань № 6 пройшла інформаційна година до дня трагедії на Чорнобильській АЕС.

У цьому році виповнюється 31 рік з дня величезної аварії на Чорнобильській атомній електростанції, за всю історію людства. Чорнобильська аварія торкнулася долі мільйонів людей.

26 квітня 2017 року в Бахмутській установі виконання покарань № 6 пройшла інформаційна година до дня трагедії на Чорнобильській АЕС. Спеціаліст Бахмутського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Ірина Ярош, розповіла неповнолітнім ув’язненим про трагедію Чорнобиля, про подвиг людей – ліквідаторів аварії, про їхню самовідданість та відвагу, про труднощі, що випали на долю ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, про те, як важливо цінувати, те що ми маємо – Землю, місто, дім – в якому живемо.

Мета цього заходу – повернутися до подій тих років, навчитися сприймати чужу біду, чужий біль як свою власну, виховувати відповідальність за все, що відбувається навколо.

26 квітня 2017 року в Бахмутській установі виконання покарань № 6 пройшла інформаційна година до дня трагедії на Чорнобильській АЕС. 26 квітня 2017 року в Бахмутській установі виконання покарань № 6 пройшла інформаційна година до дня трагедії на Чорнобильській АЕС. 26 квітня 2017 року в Бахмутській установі виконання покарань № 6 пройшла інформаційна година до дня трагедії на Чорнобильській АЕС. 26 квітня 2017 року в Бахмутській установі виконання покарань № 6 пройшла інформаційна година до дня трагедії на Чорнобильській АЕС.

Пошук

Актуально