Рубрики

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 98 гостей.

Школа мистецтв м.Артемівська

Бережи природу!

Переглядів: 2332
24.04.2017 - 15:24

21 квітня 2017 року у дитячому садочку № 16 «Ромашка» бібліотекар бібліотеки-філіалу № 2 Кутукова І.В. провела еко-вікторину під назвою «Планета чудес и загадок» до Дня довкілля.

Бібліотекар намагалась пояснити дітям, як треба ставитись до всього живого, як бачити і розуміти красу навколишнього середовища. Вихованці садочка розповіли про свої спостереження за рослинами під час походів та екскурсій до парку. Виявилося, що малята багато чого вже знають: як піклуватися про поламане дерево, не рвати листочки та квіти, вчасно їх поливати, а також годувати птахів взимку.

До заходу діти підготували виставку-конкурс малюнків «Зеленый мир – краса Земли», яка була розгорнута у читальній залі бібліотеки. У своїх малюнках діти виявили своє дбайливе ставлення до природи, необхідність сприйняття дерев, квітів, рослин як живих істот. Іонькіна Поліна, Синица Сабіна та Балан Іван за найкращі малюнки були відзначені призами.

22 квітня – Міжнародний день Землі. З цієї нагоди в Базмутській загальноосвітній школі №7 пройшов урочистий захід «За чистоту Землі, її красу і вроду! За екологію довкілля і душі!».