Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 93 гостя.

Рекомендуємо

Донецька обласна державна адміністрація

Кращі заняття для дошкільників щодо впровадження ідей освіти сталого розвитку

Переглядів: 11890
22.03.2017 - 13:24
Кращі заняття для дошкільників щодо впровадження ідей освіти сталого розвитку

Добіг кінця міський конкурс «Кращі заняття для дітей дошкільного віку щодо впровадження ідей освіти сталого розвитку» для педагогів дошкільних навчальних закладів, проведений за ініціативи міського методичного кабінету Управління освіти Бахмутської міської ради.

Мета фахового конкурсу – формування у дошкільників спеціальних навичок, життєвих позицій і цінностей щодо здорового способу життя в гармонії з природою, мотивація, розширення знань та розуміння необхідності певних звичок орієнтованих на сталий розвиток, екологію ресурсозбереження.

У конкурсі взяли участь 18 педагогів з 14 дитячих садочків. Змагання проходили в два тури: перший (заочний) – оцінювання анонсу заняття; другий (очний) – відкриті покази занять. Учасники підготували яскраві анонси, у яких творчо представили тему, задачі, методи та прийоми роботи з дітьми. За підсумками першого туру у друге коло змагань вийшли вихователі дошкільних закладів №18 «Росинка», №25 «Дзвоник», №27 «Зірочка», №47 «Оленка», №49 «Кріпиш», №54 «Світлячок» та №58 «Ясочка».

Члени журі мали можливість оцінити багатогранність професійної діяльності кожного з учасників під час показу відкритих занять. Другий тур довів, що педагоги-дошкільники творчо підходять до вирішення завдань освіти сталого розвитку. Конкурсанти продемонстрували свої педагогічні знахідки, вміння використовувати засоби педагогіки емпаурменту, спрямовані на використання особистого досвіду і почуттів дітей, самопізнання, самонавчання дітей через діяльність.

На кожному з етапів конкурсу педагоги проявили себе творчо та неординарно, показали високий рівень педагогічної майстерності, мовленнєві здібності вихованців, свій особистісний потенціал. Але кожен конкурс має своїх переможців. Місця розподілились таким чином:

І місце – Лариса Піскун, вихователь ДНЗ №49;

ІІ місце – Неля Безкровна, вихователь ДНЗ №54;

ІІІ місце – Ольга Сєдих, вихователь ДНЗ №58.

Управління освіти, міський методичний кабінет щиро вітають переможців та всіх учасників конкурсу і бажають успіхів та творчої наснаги у роботі. Не зупиняйтесь на досягнутому, йдіть уперед і завжди перебувайте у творчому пошуку. Удачі у подальших випробуваннях!

Добіг кінця міський конкурс «Кращі заняття для дітей дошкільного віку щодо впровадження ідей освіти сталого розвитку» для педагогів дошкільних навчальних закладів.Добіг кінця міський конкурс «Кращі заняття для дітей дошкільного віку щодо впровадження ідей освіти сталого розвитку» для педагогів дошкільних навчальних закладів.Добіг кінця міський конкурс «Кращі заняття для дітей дошкільного віку щодо впровадження ідей освіти сталого розвитку» для педагогів дошкільних навчальних закладів.Добіг кінця міський конкурс «Кращі заняття для дітей дошкільного віку щодо впровадження ідей освіти сталого розвитку» для педагогів дошкільних навчальних закладів.Добіг кінця міський конкурс «Кращі заняття для дітей дошкільного віку щодо впровадження ідей освіти сталого розвитку» для педагогів дошкільних навчальних закладів.Добіг кінця міський конкурс «Кращі заняття для дітей дошкільного віку щодо впровадження ідей освіти сталого розвитку» для педагогів дошкільних навчальних закладів.Добіг кінця міський конкурс «Кращі заняття для дітей дошкільного віку щодо впровадження ідей освіти сталого розвитку» для педагогів дошкільних навчальних закладів.

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально