Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 83 гостя.

Рекомендуємо

 Краеведческий музей г. Артемовск

Участь у Форумі місцевого розвитку

Переглядів: 967
15.02.2017 - 08:23
Участь у Форумі місцевого розвитку

Директор Бахмутського НВК №11 Світлана Василенко, заступник директора з виховної роботи Олена Подопригора та учень 11-Б класу, президент шкільного Парламенту учнівського самоврядування, лідер ГО «Ліга майбутніх поліцейських» Володимир Барко взяли участь у Форумі місцевого розвитку Бахмутської громади, під час проведення якого були заслухані презентації та звіти щодо стану партнерства Бахмутської громади з Програмою Розвитку ООН, обговорені проблемні питання щодо розвитку у громаді, систематизовано співпрацю з громадськими об’єднаннями.

З вітальним словом до присутніх представників громадських організацій, депутатів міської ради, активістів, керівників та спеціалістів управлінь та відділів виконавчого комітету міської ради, представників поліції, засобів масової інформації звернулися секретар Бахмутської міської ради Світлана Кіщенко та регіональний менеджер Програми ПРООН з розбудови і налагодження миру Соломія Стахів.

Лідер ГО «Ліга майбутніх поліцейських», учень школи №11 Володимир Барко виступив із доповіддю «Інноваційні форми та методи виховання патріотизму у молоді» (з досвіду діяльності ГО «Ліга майбутніх поліцейських» м. Бахмута). Він розповів про діяльність членів Ліги, організацію та участь у проведенні заходів превентивного, національно-патріотичного та екологічного спрямування.

Сподіваємось, що молодіжні ініціативи та проекти членів ГО «Ліга майбутніх поліцейських» отримають підтримку місцевої влади.

Участь у Форумі місцевого розвитку Бахмутської громадиУчасть у Форумі місцевого розвитку Бахмутської громадиУчасть у Форумі місцевого розвитку Бахмутської громадиУчасть у Форумі місцевого розвитку Бахмутської громади

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально