Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 24 гостя.

 Краеведческий музей г. Артемовск

День інваліда у Бахмутському міському Центрі дітей та юнацтва

Переглядів: 2316
06.12.2016 - 13:06
День інваліда у Бахмутському міському Центрі дітей та юнацтва

а початку грудня є такий день, коли ми всі повинні згадати, що серед нас є люди з особливими потребами.

У Бахмутському міському Центрі дітей та юнацтва відбувся майстер-клас для дітей молодшого та середнього віку під назвою «Ми все можемо».

Разом із педагогом з декоративно-ужиткового мистецтва Оленою Коваленко діти зробили сніжинки з найщирішими побажаннями. Частіше за все лунали побажання миру та міцного здоров’я, адже це і є запорука щастя. Дуже зворушливим став виступ соліста студії сучасної музики Влада Григор’єва. Своєю піснею він переконав присутніх, що він такий як усі та має право на творчу самореалізацію.

Сувеніри, янголи-охоронці, зроблені руками вихованців театру моди «МодіЮн», стали символом любові, добра та тепла. Веселі та кумедні персонажі подарували усім присутнім гарний настрій та посмішки.

У Бахмутському міському Центрі дітей та юнацтва відбувся майстер-клас для дітей молодшого та середнього віку під назвою «Ми все можемо». У Бахмутському міському Центрі дітей та юнацтва відбувся майстер-клас для дітей молодшого та середнього віку під назвою «Ми все можемо». У Бахмутському міському Центрі дітей та юнацтва відбувся майстер-клас для дітей молодшого та середнього віку під назвою «Ми все можемо».

Пошук

Актуально