Рубрики

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 85 гостей.

Донецька обласна рада

Минуле стукає у наші серця

Переглядів: 18364
29.11.2016 - 12:10

Протягом тижня у Бахмутській школі №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів пройшли заходи, присвячені вшануванню пам'яті замучених голодом та політичними репресіями людей у 1932-1933 роки: виставка літератури у шкільній бібліотеці «Сторінки історії голодомору», інформаційні хвилинки «Дзвони скорботи», лінійка-реквієм «Минуле стукає у наші серця», перегляд учнями відеофільму «Голодні роки 1932-1933».

Вшанували пам'ять всіх невинно убієнних, виховуючи особистісні риси громадянина України, патріотизм, дотримання традицій вшанування померлих і загиблих, приєднавшись до акції «Запали свічку пам'яті».

Ми повинні пам’ятати про голод-геноцид, який знищував наш народ, про кожну невинну душу. Без пам'яті про минуле, ми не будемо мати права на майбутнє.

Протягом тижня у Бахмутській школі №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів пройшли заходи, присвячені вшануванню пам'яті замучених голодом та політичними репресіями людей у 1932-1933 рокиПротягом тижня у Бахмутській школі №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів пройшли заходи, присвячені вшануванню пам'яті замучених голодом та політичними репресіями людей у 1932-1933 роки