Школа мистецтв м.Артемівська

У Бахмуті завершились змагання з баскетболу серед юнаків

Переглядів: 2415
21.11.2016 - 13:10

У м. Бахмуті відбулися міські змагання з баскетболу серед юнаків в залік Спартакіади школярів міста. Турнір викликав великий інтерес серед різних груп населення та молоді.

У напружених поєдинках перемогу здобули баскетболісти команди Бахмутського НВК №11 (капітан Володимир Барко, тренер Євген Журіхін), друге місце посіла команда ЗОШ №18, третє – команда ЗОШ №24. Наша молодь показала дуже пристойну гру, високий рівень майстерності, який сподобався і суддям, і вболівальникам.
Переможці отримали Кубок та диплом, а призери - дипломи різних ступенів. Учням, які зібралися підтримати команди, є на кого рівнятися і брати приклад займатися фізкультурою та спортом, вести активний, здоровий спосіб життя.

У Бахмуті завершились змагання з баскетболу серед юнаківУ Бахмуті завершились змагання з баскетболу серед юнаків