Рубрики

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 1 користувач та 89 гостей.

Урядовий портал

Строк оренди землі сільськогосподарського призначення, на якій проводиться гідротехнічна меліорація, не може бути меншим 10 років

Переглядів: 2406
18.10.2016 - 08:23

На офіційному веб-порталі Верховної Ради з’явився текст Закону України від 20.09.2016 р. № 1532-VIII, яким уносяться зміни до низки законодавчих актів щодо встановлення мінімального строку оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення, на яких проводиться гідротехнічна меліорація.

Зокрема ст. 93 Земельного кодексу України доповнено положенням, згідно з яким для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, фермерського господарства, особистого селянського господарства строк оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення, які є земельними ділянками меліорованих земель і на яких проводиться гідротехнічна меліорація, не може бути меншим як 10 років.

Окрім того, у ст. 19 Закону України «Про оренду землі» від 06.10.1998 р. № 161-XIV включили імперативну норму, яка визначає, що договір оренди землі має передбачати зобов’язання орендаря здійснювати інвестиції в розвиток і модернізацію відповідних меліоративних систем й об’єктів інженерної інфраструктури та сприяти їх належній експлуатації.