Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 54 гостя.

Артемівське відділення Донецької ТПП

Рубіж у 2 млрд. пройдено: Донецькою митницею ДФС перераховано до Державного бюджету України майже 2,2 млрд. гривень

Переглядів: 1228
27.09.2016 - 06:53

Протягом восьми місяців 2016 року Донецькою митницею ДФС до Державного бюджету України перераховано майже  2,2 млрд. грн. митних платежів. Окремо у серпні поточного року держскарбниця поповнилась на 269,7  млн. гривень.

Значно зросли показники роботи митниці у напрямку контролю чистоти декларування товарів. Так, у порівнянні з відповідним періодом минулого року, додаткові надходження до державної казни внаслідок проведення відповідних заходів збільшилися вдвічі та склали більше ніж 186 млн. грн. (93 млн. 175,5 тис. грн. - 2015 рік).

Експорт до країн ЄС складає 52% від загального обсягу експорту, що на 4% більше, ніж за відповідний період минулого року.

Упродовж цього року в рамках Угоди митницею надано статус уповноваженого (схваленого) експортера Державному підприємству «Артемсіль». Вказаним підприємством у 297 випадках підтверджено українське походження товарів (сіль кам’яна для промислового виробництва, сіль кухонна харчова кам’яна) із застосуванням декларації інвойс про походження товару. 


Пошук

Актуально