Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 36 гостей.

Баннер Донецкой торгово-промышленной палаты

Добрі справи військовослужбовців

Переглядів: 2902
25.08.2016 - 10:49

Чи часто ми замислюємося над тим, що таке доброта? Дуже приємно, що в наш нелегкий час є люди, які готові прийти на допомогу іншим, роблять це безкорисно та від щирого серця. В народі кажуть, що добра людина – це щаслива людина.

Не секрет, що кожен шкільний колектив впевненіше стоїть на ногах, коли поряд є надійні друзі і помічники. Такими помічниками в останній час стали для Соледарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №14 військовослужбовці зведеного загону 48 інженерно-саперної бригади під керівництвом підполковника Ігоря Борисовича Балицького.

Ігор Борисович зі своїми підлеглими неодноразово допомагав школі. Цього разу старший солдат Вадим Старчеус, молодший сержант Микола Безбородов і військовослужбовець-зварник Олександр Голівний виконали зварні роботи контура заземлення у шкільній їдальні. Хлопці зранку завітали до школи і працювали протягом декількох годин.

А військовослужбовці Микола Гопкало із Київської області і Андрій Карпенко із міста Києва під керівництвом майора Андрія Гергуля із міста Чернівців подарували маленьким мешканцям дитячого закладу №14 «Барвінок» три коробки з печивом.

Адміністрація школи вдячна воїнам Збройних сил України 321 окремого інженерно-технічного батальйону під керівництвом майора Валерія Чеботар, який входить до складу 48 інженерно-саперної бригади за допомогу, розуміння, підтримку та небайдужість до проблем дітей.

Спасибі вам, хлопці, за доброту!

Адміністрація школи №14 вдячна воїнам Збройних сил України 321 окремого інженерно-технічного батальйону під керівництвом майора Валерія Чеботар, який входить до складу 48 інженерно-саперної бригади за допомогу, підтримку та небайдужість до проблем дітей.Адміністрація школи №14 вдячна воїнам Збройних сил України 321 окремого інженерно-технічного батальйону під керівництвом майора Валерія Чеботар, який входить до складу 48 інженерно-саперної бригади за допомогу, підтримку та небайдужість до проблем дітей.Адміністрація школи №14 вдячна воїнам Збройних сил України 321 окремого інженерно-технічного батальйону під керівництвом майора Валерія Чеботар, який входить до складу 48 інженерно-саперної бригади за допомогу, підтримку та небайдужість до проблем дітей.Адміністрація школи №14 вдячна воїнам Збройних сил України 321 окремого інженерно-технічного батальйону під керівництвом майора Валерія Чеботар, який входить до складу 48 інженерно-саперної бригади за допомогу, підтримку та небайдужість до проблем дітей.

Пошук

Актуально