Рубрики

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 67 гостей.

Артемівське відділення Донецької ТПП

З нагоди Дня Конституції у Краматорську нагородили Матерів-героїнь

Переглядів: 1989
28.06.2016 - 13:22

З нагоди Дня Конституції у будівлі облдержадміністрації згідно з указом Президента України від 7 травня цього року № 198 матерям , які народили та виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей, було присвоєно почесне звання «Матері героїні». На церемонії було нагороджено 23 жінки, серед яких 5 мешканок м.Бахмут.

В урочистій, дружній та теплій атмосфері голова Донецької обласної державної адміністрації Павло Жебрівський вручив матерям нагородні посвідчення про присвоєння почесного звання «Мати-героїня» та нагрудні знаки.

З вітальними словами і добрими піснями звернувся до пошанованих матерів творчий колектив міського палацу культури ім. Леоніда Бикова міста Краматорськ вокальний ансамбль «Вишневе намисто».

Нагороджених матерів привітали з побажаннями миру, здоров´я, добра та благополуччя на довгі літа. 

З нагоди Дня Конституції у будівлі облдержадміністрації згідно з указом Президента України від 7 травня цього року №198 матерям було присвоєно почесне звання «Матері героїні». На церемонії було нагороджено 23 жінки, серед яких 5 мешканок м.Бахмут.З нагоди Дня Конституції у будівлі облдержадміністрації згідно з указом Президента України від 7 травня цього року №198 матерям було присвоєно почесне звання «Матері героїні». На церемонії було нагороджено 23 жінки, серед яких 5 мешканок м.Бахмут.З нагоди Дня Конституції у будівлі облдержадміністрації згідно з указом Президента України від 7 травня цього року №198 матерям було присвоєно почесне звання «Матері героїні». На церемонії було нагороджено 23 жінки, серед яких 5 мешканок м.Бахмут.

Останні статті на сайті