Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 47 гостей.

Презедент України

Команда «Забахмутські козаки» школи №10 м. Бахмута – учасники обласного етапу військово-патріотичної гри «Сокіл-Джура»

Переглядів: 2765
24.06.2016 - 10:05

Команда школи №10 м. Бахмута «Забахмутські козаки», отримавши перемогу на міському етапі військово-патріотичної гри «Сокіл-Джура», відправилися на обласний етап гри до с. Торського м. Лиман.

Це були цікаві багатоденні змагання у польових умовах. По приїзду рій розташувався в наметовому таборі. Було зрозуміло, що всі команди налаштовані тільки на кращі результати! У перший день «Забахмутскі козаки» всім показали, що насамперед їм потрібна перемога, і здобули ІІ місце у «Крос-поході». Кожен день починався відмінно, о 7.05 була ранкова руханка, сніданок справжніх козаків додавав сили! Було дуже спекотно, але це все не мало значення, коли команда стала третьою на змаганнях зі стрільби!

Кожного вечора розводилися дружні вогнища, за ними молоді козаки забавлялися, грали, розповідали історії! Хлопці посіли ІІІ місце у конкурсі «Таборування» і стали єдиною командою, яка жодного разу не втратила свою хоругву під час гри та нічного чергування.

На передостанньому дні була стройова підготовка. Відмінним прикладом для учасників стала присутність української армії. Їхній показ боротьби надихнув команди на гарний виступ. Дуже не хотілося їхати додому, команди добре здружилися, ближче познайомилися!

Всі отримали неймовірне натхнення займатися спортом, фізичними вправами, любити та захищати свою Батьківщину. Команда «Забахмутські козаки» крім позитивних вражень привезла до рідного Бахмута 3 дипломи та кубки.

Команда «Забахмутські козаки» школи №10 м. Бахмута – учасники обласного етапу військово-патріотичної гри «Сокіл-Джура»Команда «Забахмутські козаки» школи №10 м. Бахмута – учасники обласного етапу військово-патріотичної гри «Сокіл-Джура»Команда «Забахмутські козаки» школи №10 м. Бахмута – учасники обласного етапу військово-патріотичної гри «Сокіл-Джура»

Пошук

Актуально