Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 138 гостей.

Донецька обласна державна адміністрація

Кукурудзяна красуня в бібліотеці

Переглядів: 2337
13.06.2016 - 13:25
Кукурудзяна красуня в бібліотеці

Важливим аспектом у розвитку і вихованні дитини є спільна творчість з батьками.

11 червня 2016 року до центральної міської бібліотеки на майстер-клас з виготовлення талаша прийшли матусі разом зі своїми доньками.

Талаш – це листя, якими обгорнутий кукурудзяний качан. Вироби з такого листя виглядають оригінально і природно, бо мають рифлено-смугасту структуру. Гості бібліотеки із задоволенням засвоювали нову техніку виготовлення ляльки під керівництвом досвідченої майстрині-волонтерки з творчої лабораторії «Оберіг» Гольц Тетяни Дмитрівни.

Процес створення ляльки-мотанки супроводжувався цікавою розповіддю про її походження та призначення для наших пращурів. Виявляється, така лялька могла служити не лише для забави, але й оберігала, закликала вдачу, гарний врожай, пришвидшувала весілля, виконувала бажання. Особливість її у тому, що вона виготовлялась без ножиць, голки та вузлів, щоб не «відрізати», «зашити» чи «зав’язати» свою долю.

В результаті кропіткої, сумлінної роботи, яка проходила з жартами та цікавими коментарями, кожен із присутніх тримав у руках свою особливу кукурудзяну красуню.

Дякуємо всім, хто знайшов годину вільного часу і став трішечки ближчим до нашої історії. Щиро сподіваємось, що лялька впорається зі своїм призначенням та допоможе Вам виконати загадане бажання, або, принаймні, подарує вам віру у власні сили.

Запрошуємо всіх бажаючих до центральної міської бібліотеки, де майстрині навчатимуть справжньому мистецькому творінню руками та душею.

11 червня 2016 року до центральної міської бібліотеки на майстер-клас з виготовлення талаша прийшли матусі разом зі своїми доньками. 11 червня 2016 року до центральної міської бібліотеки на майстер-клас з виготовлення талаша прийшли матусі разом зі своїми доньками. 11 червня 2016 року до центральної міської бібліотеки на майстер-клас з виготовлення талаша прийшли матусі разом зі своїми доньками. 11 червня 2016 року до центральної міської бібліотеки на майстер-клас з виготовлення талаша прийшли матусі разом зі своїми доньками. dscn4987

Останні статті на сайті


Пошук

Актуально