Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 100 гостей.

Офійний сайт Соледарської міської ради

Безпека та літні канікули

Переглядів: 2476
13.06.2016 - 13:19

Члени ГО «Молодіжна Ліга Майбутніх Поліцейських» міста Бахмута, учні НВК №11 провели рейд «Безпечне літо».

Вони розклеїли та розповсюдили пам’ятки для учнів навчальних закладів міста «Правила поведінки у період літніх канікул», де закликали бути уважними та дотримуватись правил особистої безпеки. У листівках надано інформацію: що потрібно робити та на що звернути увагу під час прогулянок містом та іншим населеним пунктом, правила дорожнього руху під час пересування велосипедом, залізничним транспортом, автобусом, тролейбусом, про правила поведінки у місцях масового відпочинку, про безпечну поведінку на воді та при відвідуванні лісу.

Майбутні поліцейські дали поради, як себе вести у надзвичайних та небезпечних ситуаціях. Також вони розповсюдили пам’ятку для батьків щодо забезпечення безпеки неповнолітніх у період літніх канікул, де наголосили, що батьки несуть відповідальність за життя та здоров’я своїх дітей, закликали звернуту особливу увагу на фактори та дії, які гарантують безпеку дітей.

Бажаємо веселого та безпечного літнього відпочинку!!!

Члени ГО «Молодіжна Ліга Майбутніх Поліцейських» міста Бахмута, учні НВК №11 провели рейд «Безпечне літо». Вони розклеїли та розповсюдили пам’ятки для учнів навчальних закладів міста «Правила поведінки у період літніх канікул».