Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 24 гостя.

Школа мистецтв м.Артемівська

Підсумки шкільного рейтингового змагання «Золота гілочка» у школі №5 м. Бахмута

Переглядів: 2391
31.05.2016 - 08:18

У школі №5 м. Бахмута відбувся захід, на якому визначали класні колективи, що стали переможцями у щорічному загальношкільному рейтинговому змаганні «Золота гілочка – 2016».

Представники 28 класів були присутніми у залі та з нетерпінням чекали оголошення результатів рейтингу, який тривав протягом року. Нагородження відбувалося у п’яти номінаціях: «Знання – це сила» - за підсумками участі в інтелектуальних конкурсах та учнівських олімпіадах, «Кращий читаючий клас» - за підсумками відвідування учнями класів шкільної бібліотеки, «В здоровому тілі – здоровий дух» - за результатами участі у шкільних та міських спортивних змаганнях, «Макулатурнир» та «Сузір’я талантів» - за підсумками участі учнівських колективів у творчих конкурсах. Грамоти в кожній номінації учні отримували в 3-х вікових категорія: 2-4 класи, 5-8 класи та 9-11 класи.

За підсумками в п’яти номінаціях визначилися класи-лідери, які були найактивнішими, найспортивнішими, найдисциплінованішими та найрозумнішими протягом 2015-2016 навчального року. Цю довгоочікувану інформацію повідомила учням директор школи Вікторія Просяник. Так, колективи 7-А (класний керівник Тетяна Донченко), 7-Б (класний керівник Світлана Шумакова), 11-Б (класний керівник Наталя Цимбал), 10-Б (класний керівник Наталя Альгіна) стали кращими серед середньої та старшої ланки учнів. Несподіваними результатами виявилися рейтингові бали 2-Б (класний керівник Наталя Конюшенко), 1-Б (класний керівник Ірина Маркіна), 1-В (класний керівник Ірина Помазан), які також ввійшли до лідерів учнівських колективів.

Захід супроводжувався творчими номерами, підготовленими учнями школи.

У школі №5 м. Бахмута відбувся захід, на якому визначали класні колективи, що стали переможцями у щорічному загальношкільному рейтинговому змаганні «Золота гілочка – 2016».У школі №5 м. Бахмута відбувся захід, на якому визначали класні колективи, що стали переможцями у щорічному загальношкільному рейтинговому змаганні «Золота гілочка – 2016».У школі №5 м. Бахмута відбувся захід, на якому визначали класні колективи, що стали переможцями у щорічному загальношкільному рейтинговому змаганні «Золота гілочка – 2016».У школі №5 м. Бахмута відбувся захід, на якому визначали класні колективи, що стали переможцями у щорічному загальношкільному рейтинговому змаганні «Золота гілочка – 2016».У школі №5 м. Бахмута відбувся захід, на якому визначали класні колективи, що стали переможцями у щорічному загальношкільному рейтинговому змаганні «Золота гілочка – 2016».

Останні статті на сайті


Пошук

Актуально