Рубрики

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 80 гостей.

Презедент України

В Артемівській установі виконання покарання (№6) відбулося свято останнього дзвоника

Переглядів: 2177
30.05.2016 - 12:57

30 травня 2016 року в Артемівській установі виконання  покарань управління Державної пенітенціарної служби України в Донецькій області (№6) для неповнолітніх ув’язнених, які впродовж 2015/2016 навчального року були учнями Артемівської вечірньої (змінної) школи ІІ-ІІІ ступенів №1 при установі, проведено свято останнього дзвоника.

З привітальними словами до учнів звернулися директор школи Тамара Лебеденко і вчителі, які проводили уроки з основних предметів шкільної програми.

До проведення урочистого заходу долучилася також провідний спеціаліст відділу соціальної роботи Бахмутського міського центру для сім’ї, дітей та молоді Ірина Ярош, яка привітала учнів школи канцелярськими наборами.

В свою чергу, неповнолітні ув’язнені подякували вчителям та адміністрації установи за надану можливість непереривного навчання та отриманні безцінні знання, які обов’язково знадобляться їм в майбутньому.  

 

 Заступник начальника відділу СВПР
Артемівської установи виконання покарань (№6)
капітан внутрішньої служби
Віра Волчанова

В Артемівській установі виконання покарання (№6) відбулося свято останнього дзвоникаВ Артемівській установі виконання покарання (№6) відбулося свято останнього дзвоникаВ Артемівській установі виконання покарання (№6) відбулося свято останнього дзвоникаВ Артемівській установі виконання покарання (№6) відбулося свято останнього дзвоника