Рубрики

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 62 гостя.

Сайт Артемівської міської централізованної бібліотечної системи

Співробітники Артемівського МРВ КВІ провели тестування неповнолітніх засуджених

Переглядів: 1733
20.05.2016 - 11:58

В Артемівському міськрайонному відділі кримінально-виконавчої інспекції УДПтС України в Донецькій області під час проведення чергової реєстрації, що спрямована на здійснення із підобліковими засудженими індивідуально-профілактичної роботи, співробітники інспекції провели із неповнолітніми особами  вивчення особистості кожної дитини за допомогою таких психологічних методик, як тест Люшера та малюнковий проективний тест «Дім. Дерево. Людина».

Оскільки комплексна організація заходів виховного впливу з метою запобігання скоєння повторних злочинів дітьми, засудженими до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, є одними з пріоритетних завдань кримінально-виконавчої інспекції, то працівники інспекції, враховуючи вимоги ЗУ «Про пробацію» від 05.02.2015 р. № 160-VIII, постійно намагаються вдосконалювати методику роботи з даною категорією громадян та використовувати в роботі найбільш оптимальні методи педагогічного та психологічного впливу для корекції їх поведінки.

Так, використовуючи вищезгадані тести, працівники інспекції по роботі із суб’єктами пробації, мали на меті оцінити психофізіологічний стан неповнолітніх, рівень їх розвитку, працездатності, взаємовідносини з навколишнім світом, світогляд, комунікативні здібності, що в подальшому в роботі зможуть дати змогу будувати та корегувати план індивідуальної роботи з кожним з дітей.

Неповнолітні засуджені позитивно віднеслись до запропонованих тестів, з ентузіазмом виконували поставлені завдання та були зацікавлені почути результати.

Співробітники Артемівського МРВ КВІ провели тестування неповнолітніх засудженихСпівробітники Артемівського МРВ КВІ провели тестування неповнолітніх засудженихСпівробітники Артемівського МРВ КВІ провели тестування неповнолітніх засуджених

Останні статті на сайті