Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 24 гостя.

Артемівське відділення Донецької ТПП

Обговорені питання організації закінчення навчального року та літнього оздоровлення учнів навчальних закладів м. Бахмута

Переглядів: 2353
06.05.2016 - 11:15
Обговорені питання організації закінчення навчального року та літнього оздоровлення учнів навчальних закладів м. Бахмута

Відповідно до плану роботи Управління освіти Бахмутської міської ради відбулась робоча нарада директорів шкіл та позашкільних навчальних закладів, яку провела начальник Марина Рубцова.

Нараду розпочали врученням подяк заступником міського голови Тетяною Куліш керівникам шкіл, які були активними учасниками міської екологічної акції «Чисте місто починається з кожного», та працівникам Управління освіти за якісну підготовку та участь у форумі «Сприяння стабілізації громад на Донбасі». Переможці та лауреати конкурсу педагогічної майстерності серед молодих спеціалістів «Ми молоді - 2016» отримали дипломи та грошові премії від начальника Управління освіти Марини Рубцової та голови міської організації профспілки Алли Руднєвої.

Спеціаліст Управління освіти Олена Доля ознайомила керівників навчальних закладів з організацією оздоровлення та відпочинку дітей під час літніх канікул 2016 року. Визначено відкриття 12 пришкільних таборів з денним перебуванням, 14 пришкільних майданчиків. Заплановано роботу 5 ремонтних бригад. Керівникам закладів надані рекомендації щодо основних моментів підготовки закладів до функціонування пришкільних таборів та майданчиків, націлено увагу на охоплення оздоровленням дітей пільгових категорій, учнів з соціально незахищених сімей.

Анна Орел, головний спеціаліст Управління освіти, підвела підсумки тематичної перевірки ефективності діяльності адміністрацій та педколективів ЗНЗ щодо забезпечення організованого завершення навчального року та проведення зовнішнього незалежного оцінювання. Проаналізовані питання виконання заходів щодо організованого завершення навчального року, виконання навчальних програм, підготовки випускників 4, 9 та 11 класів до державної підсумкової атестації, зовнішнього незалежного оцінювання; управлінського контролю за цією діяльністю.

Про рівень здійснення психологічного супроводу навчально-виховного процесу щодо профілактики та попередження жорстокого поводження з дітьми, насильства в сім’ї розповіла завідувач Центру практичної психології та соціальної роботи Наталя Докшина. Рекомендовано забезпечити наступність та системність виховання, психологічного супроводу школярів з урахуванням вікових, особистісних особливостей через поєднання і координацію зусиль педагогів та батьків; активізувати співпрацю педагогічних колективів з органами учнівського та батьківського самоврядування щодо формування у дітей та молоді духовності, моральної культури, толерантної поведінки, уміння жити в громадському суспільстві через позакласну роботу.

Присутнім були доведені результати здійснення державної атестаційної експертизи рівня освітньої діяльності Часовоярської ЗОШ №15 та Часовоярської ЗОШ №17, які визнані атестованими на найближчі 10 років, результати виїзного дня в Соледарському Центрі дітей та юнацтва щодо якості роботи та рівня надання освітніх послуг. Директор Артемівського Центру туризму, краєзнавства та екскурсій Валерій Кучер надав звіт про виконання плану заходів по усуненню недоліків за підсумками комплексної перевірки.

За підсумками наради прийняті відповідні рішення з кожного питання, які взяті на контроль для забезпечення їх виконання.

Відбулась робоча нарада директорів шкіл та позашкільних навчальних закладів, на якій були обговорені питання організації закінчення навчального року та літнього оздоровлення учнів навчальних закладів м. БахмутаВідбулась робоча нарада директорів шкіл та позашкільних навчальних закладів, на якій були обговорені питання організації закінчення навчального року та літнього оздоровлення учнів навчальних закладів м. БахмутаВідбулась робоча нарада директорів шкіл та позашкільних навчальних закладів, на якій були обговорені питання організації закінчення навчального року та літнього оздоровлення учнів навчальних закладів м. БахмутаВідбулась робоча нарада директорів шкіл та позашкільних навчальних закладів, на якій були обговорені питання організації закінчення навчального року та літнього оздоровлення учнів навчальних закладів м. БахмутаВідбулась робоча нарада директорів шкіл та позашкільних навчальних закладів, на якій були обговорені питання організації закінчення навчального року та літнього оздоровлення учнів навчальних закладів м. Бахмута

Пошук

Актуально