Рубрики

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 105 гостей.

Донецька обласна рада

Круглий стіл на тему «Проблемні питання здійснення господарської діяльності в зоні проведення АТО»

Переглядів: 2229
11.04.2016 - 12:02

Донецька торгово-промислова палата запрошує прийняти участь у круглому столі на тему «Проблемні питання здійснення господарської діяльності в зоні проведення АТО».

Під час круглого планується обговорення питань, пов’язаних зі здійсненням діяльності на території проведення АТО та можливих шляхів їх вирішення. Серед питань, які будуть обговорюватись під час круглого столу, є наступні:

  1. Проблемні питання, пов’язані зі сплатою податків, зборів та інших обов’язкових платежів підприємствами, які здійснюють свою діяльність на території проведення АТО.
  2. Повноваження Донецької торгово-промислової палати щодо засвідчення форс-мажорних обставин. Практика застосування Закону України «Про тимчасові заходи на період проведення АТО».
  3. Проблемні питання, пов’язані з обліком матеріальних цінностей, документів, майна підприємств, які здійснюють свою діяльність на території проведення АТО.
  4. Проблемні питання, пов’язані з перереєстрацією підприємств з території на якій органи державної влади України не здійснюють своїх повноважень.
  5. Інші питання.

За результатами круглого столу планується розроблення пропозицій до органів державної влади щодо законодавчого врегулювання проблемних питань, пов’язаних зі здійсненням господарської діяльності в зоні проведення АТО.

Дата та місце проведення:

13 квітня 2016 р. 11-00 - м. Краматорськ, вул. Ярослава Мудрого (19 Партз’їзду) буд. 48-а.

Участь - безкоштовна.

Реєстрація для участі  (до 14-00 12 квітня)

за тел. (06264) 7-10-76, (050) 368-00-40

е-mаіl: еvgеnіу.сhеvісhаlоv@gmail.соm - Євген Чевічалов