Рубрики

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 79 гостей.

Артемівське відділення Донецької ТПП

Пройшов просвітницький захід від психологів гуманітарної організації «Людина в біді»

Переглядів: 2150
11.04.2016 - 06:25

Навчальні заклади завжди були, є та залишаються серцевиною організації педагогічної та соціально-психологічної роботи з дітьми.

Великий потенціал освітянської сфери в сучасній складній ситуації в країні спрямовується на надання відповідей тим викликам і проблемам, які мають діти і суспільство. Нові теми та форми роботи, організація психологічної допомоги, профілактичні, навчальні, інформаційно-просвітницькі заходи, весь арсенал педагогічної майстерності концентрується і спрямовується на роботу з учнями. Тому щоб ця робота проводилась більш ефективно та результативніше, враховуючі сучасні тенденції та реалії, новітні підходи до виховання підлітків і проводяться заняття з тими, хто безпосередньо здійснює навчання та виховання. Так 7 квітня в Державному навчальному закладі «Артемівський центр професійно технічної освіти» пройшов просвітницький захід для майстрів виробничого навчання, та класних керівників, якій провели психологи гуманітарної організації «Людина в біді». Зміст та напрямок роботи полягав в ознайомленні учасників з питань надання першої психологічної допомоги, ознайомлення з поняттям стресу та ефективне поводження при імпульсивних емоційних реакціях. Увазі педагогічного колективу була представлена бесіда, з використанням інноваційних форм презентації матеріалу. Педагоги займали активну позицію, та проявляли ініціативу в процесі заходу.

Таким чином, учасники розширили знання в розумінні емоційних станів, та психологічної культури. Придбаний досвід допоможе більш ефективно взаємодіяти з учнями та впливати на формування позитивної атмосфери впродовж професійної діяльності.

7 квітня в Державному навчальному закладі «Артемівський центр професійно технічної освіти» пройшов просвітницький захід для майстрів виробничого навчання, та класних керівників, якій провели психологи гуманітарної організації «Людина в біді». 7 квітня в Державному навчальному закладі «Артемівський центр професійно технічної освіти» пройшов просвітницький захід для майстрів виробничого навчання, та класних керівників, якій провели психологи гуманітарної організації «Людина в біді». 7 квітня в Державному навчальному закладі «Артемівський центр професійно технічної освіти» пройшов просвітницький захід для майстрів виробничого навчання, та класних керівників, якій провели психологи гуманітарної організації «Людина в біді».