Рубрики

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції України



Хто онлайн

Зараз на сайті 1 користувач та 122 гостя.

Сайт Артемівської міської централізованної бібліотечної системи

Обрядові свята в Школі мистецтв.

Переглядів: 1968
23.03.2016 - 14:15

Найколоритніше та найцікавіше свято, яким закінчується літній сонячний цикл календарних дохристиянських свят – це свято Івана Купала. Саме його традиції представили слухачам учні і викладачі відділу музично-теоретичних дисциплін Школи мистецтв м. Артемівська 22 березня 2016 року на своєму звітному концерті «Ой, на Івана Купала».

Купальські пісні, танці і хороводи, старовинні обряди, а також ліричні персонажі змінювали один одного на сцені. Дівчата і хлопці, Господиня, Водяник та Відьми внесли в дійство неповторний фольклорний колорит. Родзинкою постанови стали музичні номери у виконанні камерного хору «Елегія», вокального ансамблю учнів, фольклорного ансамблю викладачів, А. Тащенко, С. Храмової, шоу-групи «Кіндер-сюрприз»

Директор Школи мистецтв м. Артемівська Гринь Є.В. вручила кращим учням подяки за активну участь в концертних заходах відділу музично-теоретичних дисциплін. Також були відзначені переможці шкільної олімпіади з музичної літератури «Моцартіана», яка проходила на відділ у лютому цього року. 

Слухачі поринули у світ давнини та казки, залишивши у пам’яті незабутні враження і приємні спогади.

Обрядові свята в Школі мистецтв.Обрядові свята в Школі мистецтв.Обрядові свята в Школі мистецтв.Обрядові свята в Школі мистецтв.Обрядові свята в Школі мистецтв.Обрядові свята в Школі мистецтв.Обрядові свята в Школі мистецтв.

Останні статті на сайті