Рубрики

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції України



Хто онлайн

Зараз на сайті 1 користувач та 121 гість.

Заходи до Дня початку кримського спротиву у навчальних закладах відділу освіти Артемівської міської ради

Переглядів: 12517
01.03.2016 - 14:30

У рамках реалізації Концепції національно-патріотичного виховання, з метою підвищення патріотичного духу та поширення правдивої інформації про участь мешканців Кримського півострову в обороні своєї землі від агресора у навчальних закладах м. Бахмута пройшли виховні заходи для учнів шкіл та вихованців позашкілля. Заходи до Дня початку кримського спротиву органічно увійшли до системи національно-патріотичного та громадянського виховання учнів.

В Артемівській школі-інтернаті №1 відбулась учнівська конференція «Нескорені... 26 лютого – День кримського спротиву російській окупації» за участю учнів 5-9 класів. Учні ознайомились з розвитком політичної та соціокультурної ситуації в Криму впродовж лютого-березня 2014, а також після окупації. Учні-доповідачі підготували доповіді «Хронологія окупації», «Хронологія спротиву». Переглянуто відео «Підняття прапора в Академії Військово-морських сил ім. Нахімова». У читальній залі шкільної бібліотеки обладнано тематичну інформаційну виставку літератури про історію окупації російськими військами території Криму.

Учні Артемівського НВК №11 відвідали виставку друкованих матеріалів, фотографій у шкільній бібліотеці «Кримчани на захисті української державності». Педагоги підготували та провели інформаційні години, тематичні уроки «Політика Кремля у Криму – гібридний геноцид кримських татар», «Окупація Криму. Рух Опору». Вчителі історії організували перегляд та обговорення інформаційних програм, присвячених кримському спротиву.

У Соледарській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №14 пройшов тематичний урок для 7-9 класів «Крим 2014. Подвиг кримчан». На початку уроку класний керівник 8 класу, вчитель російської мови та літератури Людмила Чмирьова зачитала присутнім вірш невідомого автора «Крым наш». Учні усвідомили взаємозв’язок між індивідуальною свободою, правами людини та її патріотичною відповідальністю; сприйняли набуття дітьми та молоддю патріотичного досвіду на основі спроможності дотримуватись законів та захищати права людини, готовності взяти на себе відповідальність, здатності розв’язувати конфлікти відповідно до демократичних принципів, переглянули відеофрагмент «Нахімовці співають гімн України».

У Соледарському Центрі дітей та юнацтва під час проведення інформаційної години «Україна – єдина країна» учні ознайомились з хронологією подій, переглянули відео- та фотоматеріали. Під час проведення вікторини «Чи знаєте Ви?», пригадали поняття «Громадянин України», «окупація», «анексія».

По закінченню заходів діти змогли зробити висновок, що кожен регіон України неповторний. Ми - єдина країна! Незважаючи на усі негаразди ми усі прагнемо одного – миру, спокою, чистого неба над головою.

Заходи до Дня початку кримського спротиву у навчальних закладах відділу освіти Артемівської міської радиЗаходи до Дня початку кримського спротиву у навчальних закладах відділу освіти Артемівської міської радиЗаходи до Дня початку кримського спротиву у навчальних закладах відділу освіти Артемівської міської радиЗаходи до Дня початку кримського спротиву у навчальних закладах відділу освіти Артемівської міської радиЗаходи до Дня початку кримського спротиву у навчальних закладах відділу освіти Артемівської міської радиЗаходи до Дня початку кримського спротиву у навчальних закладах відділу освіти Артемівської міської ради

Останні статті на сайті