Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 24 гостя.

Урядовий портал

Біль української землі за своїми дітьми

Переглядів: 1422
03.12.2015 - 13:31

З метою гідного вшанування загиблих від геноциду, вчиненого тоталітарним сталінським режимом; поглиблення знань учнів про Голодомор; виховання почуття стурбованості долею невинних жертв тоталітарного режиму у НВК №11 пройшли Уроки пам’яті «З присвятою замордованим голодом…».

В шкільній бібліотеці було підготовлено виставку науково-публіцистичної та художньої літератури на тему «Голод в Україні - злочин проти нації».

Для початкової ланки були проведені виховні години «Сторінки історії України», «Свіча пам’яті горітиме завжди». Класні керівники 5-11-х класів провели інформаційні години на тему «Світла пам’ять жертвам голодомору. Запалимо свічку пам’яті в серці», години спілкування «Україна в полум’ї Голодомора». Учні ознайомились з жахливою інфографікою смертності та народжуваності в 1932-1933 р.р., зачитали спогади людей, які пережили ті стражденні і згорьовані роки. Для багатьох українців голодомор – це частина історії роду, тому школярі поділились розповідями своїх рідних бабусь та дідусів про те, як вони вижили; про страх голоду, якій поселився в їх душах назавжди; про трепетно-шанобливе ставлення до хліба.

Учителі історії провели уроки пам'яті «Голодомор - біль українського народу», круглий стіл для 10 -11 класів «Непробачений злочин. Голодомор 1932-1933 р.р. в Україні». Учні 8-9 класів стали учасниками уроку-реквієму «Пам’яті жертв голодомору». Учителі фізичної культури організували спортивні змагання, естафети пам'яті. На Раді командирів проведена урочиста Лінійка Слави, присвячена жертвам голодоморів.

Члени клубу «Правознавець» провели день інформування «Геноцид. Голодомор: причини, жертви, наслідки». Було підготовлено виставку дитячих малюнків «Свіча пам’яті горітиме завжди».

27 листопада була проведена загальношкільна акція «Запали свічку», де об 11.00 учні з вчителями запалили свічки та провели хвилини мовчання.

Біль української землі за своїми дітьмиБіль української землі за своїми дітьмиБіль української землі за своїми дітьми