Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 23 гостя.

Проведени тренінги для емоційної підтримки спеціалістів Артемівського міського центру зайнятості

Переглядів: 2775
30.11.2015 - 14:15

В рамках діючої угоди про співпрацю з громадською організацією «Людина в біді»  соціальні партнери провели в листопаді 2015 року 2 тренінги «Методи подолання емоційного вигорання для працівників соціальної сфери»  для емоційної підтримки спеціалістів Артемівського міського центру зайнятості.

У наш складний для всіх час дуже важливо почувати себе впевненим та врівноваженим. Сьогодні, допомога та психологічна підтримка потрібна не тільки людям, які покинули свої домівки та опинилися в іншому місті  або, можливо, взагалі втратили житло  та змушені були переїхати, а й спеціалістам служб, які працюють безпосередньо з внутрішньо переміщеними особами, учасниками АТО та пропускають через себе усі проблеми і жахи сьогодення, тим, хто часто стикається зі стресовими ситуаціями, активно вирішують поточні завдання, емоційно включаючись в процес.

Психолог громадської організації «Людина в біді»  Юлія Макогон зазначила: «Під час тренінгу учасники змогли проаналізувати свій емоційний стан, усвідомити приховані емоції, усунути емоційну напруженість, продіагностувати наявність або відсутність у себе ознак емоційного вигорання, визначити особисті якості та зовнішні фактори, які можуть сприяти виникненню і профілактиці емоційного вигорання. Особливо важливо для учасників тренінгів було знайти внутрішні ресурси для подолання стресових ситуацій, отримати інструкції для роботи з власним емоційним станом, підняти самооцінку, самоконтроль».

Тренер запропонувала для використання різноманітні техніки для профілактики та усунення емоційного вигорання:

  • пов’язані з диханням, тілом (усунення напруженості, роздратування, напруження, вираження емоцій за допомогою "мови тіла", спеціальні вправи для розслаблення та підняття тонусу);
  • пов’язані з формуванням думок, емоційною реакцією на власні відчуття і зовнішні події. 

Учасники тренінгів приємно вражені форматом проведення, вправами на визначення емоційного стану, визначення ознак та ступеню вигорання, а також -  на визначення особливостей кожного та схильності до вигорання. Дуже сподобався метод арт-терапії та стиль роботи тренера. Юлія Володимирівна – справжній професіонал. Дуже дякуємо за тренінги! Тепер ми знаємо, над чим нам потрібно працювати і які методи будуть для нас ефективними.

В листопаді 2015 року проведено 2 тренінги «Методи подолання емоційного вигорання для працівників соціальної сфери» для емоційної підтримки спеціалістів Артемівського міського центру зайнятості за підтримки громадського об’єднання «Людина в біді»

Пошук

Актуально