Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 53 гостя.

Донецька обласна державна адміністрація

Святкові події жовтня у Соледарській ЗОШ №14

Переглядів: 3162
02.11.2015 - 13:09

У день святкування 71-й річниці визволення України від фашистських загарбників учні 3-9 класів Соледарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №14 разом із класними керівниками взяли участь у Мітингу, присвяченому урочистій події, який пройшов біля пам’ятника Невідомого солдата у міському парку відпочинку мікрорайону Білокам’янка.

У цей же день делегація старшокласників разом із педагогом-організатором Ольгою Борисовою взяли участь у святковому концерті, присвяченому визволенню України.

29 жовтня учні 3-9 класів побували в гостях у військових Збройних сил України. Солдати радо зустріли учнів і ознайомили їх з новинками української оборонної промисловості. Хлопці із цікавістю розглядали бойові броньовані машини (ББМ) «Спартан», «Козак», а офіцер підрозділу оборони СЦКК (АТО) водій БТР-3Є «Буцевал» із радістю погодився покатати на своїй машині майбутніх захисників України.

Пресофіцер Володимир Скоростецький і полковник Віктор Маслюк провели з учнями бесіду-діалог, під час якої відповіли на безліч дитячих питань, а наприкінці зустрічі подарували у шкільну бібліотеку книги від львівських волонтерів «Книжкова сотня». На згадку про зустріч учні сфотографувалися разом із солдатами.

29 жовтня учні 3-9 класів побували в гостях у військових Збройних сил України. Солдати радо зустріли учнів і ознайомили їх з новинками української оборонної промисловості. 29 жовтня учні 3-9 класів побували в гостях у військових Збройних сил України. Солдати радо зустріли учнів і ознайомили їх з новинками української оборонної промисловості. 29 жовтня учні 3-9 класів побували в гостях у військових Збройних сил України. Солдати радо зустріли учнів і ознайомили їх з новинками української оборонної промисловості. 29 жовтня учні 3-9 класів побували в гостях у військових Збройних сил України. Солдати радо зустріли учнів і ознайомили їх з новинками української оборонної промисловості.

Пошук

Актуально