Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 28 гостей.

Артемівське відділення Донецької ТПП

Участь гуртківців Артемівського ЦТТДЮ у майстер-класі

Переглядів: 2986
30.10.2015 - 07:08

У жовтні вихованці гуртка декоративно-прикладного мистецтва Центру технічної творчості дітей та юнацтва взяли участь у майстер-класі Львівської художниці Софії Филипчук, який пройшов у вільному просторі «Майстерня».

Діти навчалися малювати нетрадиційними методами з допомогою солі, воску. Виконуючи роботи з незвичайних матеріалів, використовуючи оригінальні прийоми і техніки, діти відчули незабутні позитивні емоції. В атмосфері розкутості, відкритості вихованці гуртка малювали хмарочки, пташок, метеликів. Кожна робота гуртківця відрізнялась індивідуальністю, неповторністю.

У жовтні вихованці гуртка декоративно-прикладного мистецтва Центру технічної творчості дітей та юнацтва взяли участь у майстер-класі Львівської художниці Софії Филипчук, який пройшов у вільному просторі «Майстерня». У жовтні вихованці гуртка декоративно-прикладного мистецтва Центру технічної творчості дітей та юнацтва взяли участь у майстер-класі Львівської художниці Софії Филипчук, який пройшов у вільному просторі «Майстерня». У жовтні вихованці гуртка декоративно-прикладного мистецтва Центру технічної творчості дітей та юнацтва взяли участь у майстер-класі Львівської художниці Софії Филипчук, який пройшов у вільному просторі «Майстерня».

Пошук

Актуально