Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 52 гостя.

Рекомендуємо

Вітаємо переможців обласного Кубку ДОН зі спортивного орієнтування

Переглядів: 2097
15.10.2015 - 08:09
Вітаємо переможців обласного Кубку ДОН зі спортивного орієнтування

З 9 по 11 жовтня 2015 року в м. Святогірськ було проведено Кубок ДОН зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді «Осінні старти-2015», присвячений Дню захисника України.

У змаганнях взяли участь команди міста Артемівська, вихованці гуртків Центру туризму, краєзнавства та екскурсій та Центру технічної творчості дітей та юнацтва.

Спортсмени протягом трьох днів змагалися на дистанціях з орієнтування в заданому напрямку на подовженій дистанції, спринті та мікроорієнтування «Спортивний лабірінт».

За підсумками змагань спортсмени міста Артемівська посіли друге місце у загальному командному заліку та здобули більше десяти призових місць в особистому заліку з різних видів змагань.

Переможці були нагороджені кубком, грамотами ДОН та цінними подарунками.

Вітаємо наших переможців та бажаємо подальших успіхів, а всіх жителів громади з Днем захисника України!

З 9 по 11 жовтня 2015 року в м. Святогірськ було проведено Кубок ДОН зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді «Осінні старти-2015», присвячений Дню захисника України. З 9 по 11 жовтня 2015 року в м. Святогірськ було проведено Кубок ДОН зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді «Осінні старти-2015», присвячений Дню захисника України. З 9 по 11 жовтня 2015 року в м. Святогірськ було проведено Кубок ДОН зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді «Осінні старти-2015», присвячений Дню захисника України. З 9 по 11 жовтня 2015 року в м. Святогірськ було проведено Кубок ДОН зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді «Осінні старти-2015», присвячений Дню захисника України.

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально