Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 56 гостей.

Баннер Донецкой торгово-промышленной палаты

Допризивна молодь Артемівська

Переглядів: 1960
29.09.2015 - 13:07

25-27 вересня 2015р у Житомирі пройшли фінальні змагання Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді. До змагань, які проходять під егідою Мінмолодьспорту та за підтримки Міноборони, Міносвіти, Житомирської ОДА, долучилися команди з 15 областей України.

Основними завданнями проведення Спартакіади є формування та пропаганда здорового способу життя, підвищення престижу військової служби, виховання морально-психологічної стійкості, почуття патріотизму, залучення молоді до систематичних занять військово-прикладними видами спорту.

В програмі проведення змагань: біг на 100 м; біг на 3000 м; підтягування на перекладині; плавання на 50 м; метання гранати Ф-1 на дальність; стрільба з гвинтівки; подолання смуги перешкод.

Донецьку область представляла молодь з м. Артемівська у складі:

  • Пономаренко Сергій, Пашенюк Микита, Ковтанюк Сергій  – АІТ;
  • Лисенко Андрій, Некрасов Віктор, Гладкий Станіслав – АПУ;
  • Дементьєв Артур, Мадаліев Рустам – АМУ;
  • Смирнов Артем – Аграрний ліцей;
  • Бреславець Владислав – ЗОШ № 7.

В особливому заліку  призерами стали – Мадаліев Рустам (ІІІ місце, кульова стрельба), Лисенко Андрій (ІІ місце, крос 3000м).

Призери були нагороджені грамотами, медалями та кубками  міністерства молоді та спорту України.

Вітаемо переможців та бажаемо нових перемог!

 

25-27 вересня 2015р у Житомирі пройшли фінальні змагання Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді. До змагань долучилися команди з 15 областей України. Донецьку область представляла молодь з м. Артемівська.25-27 вересня 2015р у Житомирі пройшли фінальні змагання Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді. До змагань долучилися команди з 15 областей України. Донецьку область представляла молодь з м. Артемівська.25-27 вересня 2015р у Житомирі пройшли фінальні змагання Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді. До змагань долучилися команди з 15 областей України. Донецьку область представляла молодь з м. Артемівська.25-27 вересня 2015р у Житомирі пройшли фінальні змагання Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді. До змагань долучилися команди з 15 областей України. Донецьку область представляла молодь з м. Артемівська.25-27 вересня 2015р у Житомирі пройшли фінальні змагання Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді. До змагань долучилися команди з 15 областей України. Донецьку область представляла молодь з м. Артемівська.25-27 вересня 2015р у Житомирі пройшли фінальні змагання Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді. До змагань долучилися команди з 15 областей України. Донецьку область представляла молодь з м. Артемівська.25-27 вересня 2015р у Житомирі пройшли фінальні змагання Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді. До змагань долучилися команди з 15 областей України. Донецьку область представляла молодь з м. Артемівська.

Пошук

Актуально