Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 67 гостей.

Рекомендуємо

Офіційний сайт відділу освіти Артемівської міської ради Донецької області

День усиновлення

Переглядів: 1654
28.09.2015 - 13:10
День усиновлення

День усиновлення — свято України, яке згідно з Указом Президента України від 27 листопада 2008 року № 1088/2008, святкується щорічно 30 вересня і збігається з днем великого православного свята, Днем святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії.

Імена святих, що вшановуємо, символізують найкращі людські почуття та моральні чесноти, які виявляють люди, приймаючи в родини дітей, які за різних життєвих обставин втратили свою сім’ю. З великою жертовною любов’ю зігрівають вони дітлахів у своїх родинах, дають їм надію на щасливе дитинство і повноцінне майбутнє, вселяють у зболені дитячі серця і душі віру в життя, навчають дітей бути самодостатніми, мудрими, впевненими у собі, виховують достойними громадянами Української держави. 

Кожна дитяча доля з тих, хто втратив рідних батьків, – нелегка. Багато зусиль треба докласти, щоб допомогти таким дітям повірити у себе, зрозуміти, що вони є цінністю для суспільства.

На первинному обліку в службі у справах дітей управління молодіжної політики та у справах дітей Артемівської міської ради перебуває 205 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування віком від 0 до 18 років.

Приємно усвідомлювати, що діти, які залишилися без піклування батьків, оточені турботою і увагою, зігріті родинним теплом і любов’ю.  Але  ще 29 дітей, які перебувають на місцевому обліку і підлягають усиновленню,  чекають на маму і тата.

Глибоко віримо в те, що усиновлення та інші форми сімейного виховання, як у нашому місті, так і в усій Україні будуть активно розвиватися і надалі, адже у дитини повинні бути батьки — це закон життя, який не підлягає переглядам і сумнівам.

 Якщо Ви небайдужі до долі дітей і у Вас є можливість і бажання взяти на виховання хоча б одну дитину, - зробіть це! Подаруйте щастя на цій землі хоча б одній маленькій людині, яка чекає на Вас!

 

Управління молодіжної політики
та у справах дітей Артемівської міської ради
м. Артемівськ
вул. Сибирцева, 190
44-03-78

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально