Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції України



Оновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 80 гостей.

Рекомендуємо

Відповіді на питання, що надійшли під час проведення «Гарячої лінії»

Організатор Вопрос
Головне управління ДПС у Донецькій області

Який порядок визначення плати за землю об’єднаннями співвласників багатоквартирних будинків?

Головне управління ДПС у Донецькій області

Чи можна подати довідку (витяг) про розмір нормативної грошової оцінки земельної ділянки разом з податковою декларацією з плати за землю в електронному вигляді?

Головне управління ДПС у Донецькій області

Міською радою у 2014 р. прийнято рішення про затвердження нової нормативної грошової оцінки землі. Відповідно до вимог рішення вона набрала чинності з 01.07.2015 р. Чи потрібно платнику земельного податку подавати уточнюючу декларацію з плати за землю на 2015 р.? 

Головне управління ДПС у Донецькій області

Які штрафні санкції застосовуються до фізичної особи, яка провадить незалежну професійну діяльність, у разі неведення або неналежного ведення книги обліку доходів і витрат?

Головне управління ДПС у Донецькій області

Чи враховуються при розрахунку загальної кількості найманих осіб, які перебувають у трудових відносинах з фізичною особою, котра здійснює незалежну професійну діяльність, наймані працівники, які перебувають у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного/шестирічного віку?

Головне управління ДПС у Донецькій області

Який порядок застосування штрафної санкції, передбаченої п. 119.2 ст. 119 Податкового кодексу?

Головне управління ДПС у Донецькій області

Чи має право фізична особа, яка здійснює незалежну професійну діяльність, включити до складу витрат суму орендної плати за наступний рік?

Головне управління ДПС у Донецькій області

Чи включається до бази оподаткування ПДВ фізичної особи — підприємця, яка застосовує загальну систему оподаткування, нарахована під час реалізації сума акцизного податку з роздрібної торгівлі підакцизними товарами?

Головне управління ДПС у Донецькій області

Чи може фізична особа — підприємець — платник єдиного податку другої групи скористатися правом на відпустку, якщо має одного найманого працівника, який перебуває у відпустці у зв’язку з вагітністю та пологами?

Головне управління ДПС у Донецькій області

Чи потрібно суб’єкту господарювання, який здійснює діяльність на АЗС цілодобово, щодня друкувати Z-звіт?

Головне управління ДПС у Донецькій області

Чи повинно ПАТ «Т» (його філії) при здійсненні торгівлі продукцією власного виробництва застосовувати РРО?

Головне управління ДПС у Донецькій області

Чи потрібно суб’єкту господарювання, який здійснює перевезення пасажирів у режимі маршрутного таксі, застосовувати РРО при продажу квитків?

Головне управління ДПС у Донецькій області

Приватне підприємство «С» здійснює продаж кави за допомогою автоматів з приготування кави. Чи потрібно такому підприємству використовувати РРО при продажу кави?

Головне управління ДПС у Донецькій області

Фізична особа — підприємець — платник єдиного податку третьої групи здійснює господарську діяльність з надання в оренду та суборенду (є орендодавцем) торговельних місць і малих архітектурних форм, розташованих на території ринку, фізичним особам — підприємцям і фізичним особам, які є орендарями або суборендарями. Орендна плата орендарями сплачується готівковими коштами. Чи зобов’язаний такий орендодавець з 01.07.2015 р. при готівкових розрахунках з орендарями (суборендарями) застосовувати РРО?

Головне управління ДПС у Донецькій області

Суб’єкт господарювання здійснює продаж ювелірних виробів через мережу магазинів і на спеціалізованих виставках. Чи потрібно такому суб’єкту господарювання застосовувати РРО?

Головне управління ДПС у Донецькій області

ТОВ «К» здійснює діяльність з надання стоматологічних послуг. Чи зобов’язано воно застосовувати РРО? Чи може таке підприємство при програмуванні номенклатури в РРО вказувати найменування товару (послуги) із зазначенням одиниці послуги, але без вартості одиниці виміру товару (послуги)?

Головне управління ДПС у Донецькій області

Чи має право суб’єкт господарювання при наданні послуг з видачі дозволів на вилов риби здійснювати діяльність без РРО?

Головне управління ДПС у Донецькій області

Фізична особа — підприємець — платник єдиного податку третьої групи здійснює діяльність у сфері права, надає платні послуги. Чи потрібно такому підприємцю використовувати РРО?

Головне управління ДПС у Донецькій області

Приватне деревообробне підприємство «А» — платник єдиного податку третьої групи реалізує продукцію власного виробництва (вагонка, дошка, брус) як за готівковим розрахунком з оформленням прибуткових касових ордерів і видачею квитанцій покупцю, так і за безготівковим розрахунком (через банк). Чи потрібно такому підприємству застосовувати РРО?

Головне управління ДПС у Донецькій області

Чи є об’єктом оподаткування військовим збором разова нецільова матеріальна допомога, яка надається роботодавцем працівнику?

Головне управління ДПС у Донецькій області

Чи підлягає оподаткуванню податком на доходи фізичних осіб компенсація працівникам вартості пально-мастильних матеріалів, витрачених у межах господарської діяльності суб’єктом господарювання, у разі використання працівниками власних транспортних засобів?

Головне управління ДПС у Донецькій області

Чи підлягає оподаткуванню податком на доходи фізичних осіб участь у семінарі найманого працівника, якщо семінар проводиться за профілем діяльності юридичної особи (роботодавця)?

Головне управління ДПС у Донецькій області

Чи включаються до загального річного оподатковуваного доходу фізичної особи — резидента нараховані, але не виплачені суми дивідендів з іноземним джерелом походження?

Головне управління ДПС у Донецькій області

Як оподатковується податком на доходи фізичних осіб дохід у вигляді процентів, отриманий фізичною особою від розміщення коштів на депозитному рахунку?

Головне управління ДПС у Донецькій області

Чи потрібно застосовувати РРО перевізникам при продажу квитків на рейсові автобуси та водіям автобусів?


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально