Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції України



Оновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 101 гість.

Рекомендуємо

Презедент України

Відповіді на питання, що надійшли під час проведення «Гарячої лінії»

Організатор Вопрос
Головне управління ДПС у Донецькій області

Від яких штрафних санкцій було звільнено платників податку на прибуток за наслідками діяльності за 2015 р.?

Головне управління ДПС у Донецькій області

Підприємство декларує та сплачує податкові зобов’язання з податку на прибуток щокварталу. Чи мало таке підприємство право на зменшення податкового зобов’язання з цього податку за підсумками першого кварталу поточного року на суму сплачених протягом цього кварталу авансових внесків при виплаті дивідендів та списання у наступних періодах суми неврахованих авансових внесків попередніх звітних періодів?

Головне управління ДПС у Донецькій області

Неприбуткова організація планує оновити комп’ютерну техніку. Чи буде порушенням статутної діяльності для такої організації продаж старої техніки, якщо кошти від такого продажу будуть використані на придбання нової?

Головне управління ДПС у Донецькій області

Відповідно до п. 38 підрозділу 4 розділу ХХ Податкового кодексу платники податку на прибуток підприємств сплачують до 31.12.2016 р. авансовий внесок з цього податку у розмірі 2/9 податку на прибуток, нарахованого у податковій звітності за три квартали 2016 р. Чи можна суму таких авансових внесків сплачувати частинами?

Головне управління ДПС у Донецькій області

Підприємство подає звітність з податку на прибуток щокварталу. Чи має таке підприємство право на зменшення податкового зобов’язання з податку на прибуток, зазначеного у квартальній звітності, на суму податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки?

Головне управління ДПС у Донецькій області

Яким чином відображаються у податковій звітності з ПДВ операції з придбання товарів/послуг у неплатників ПДВ та чи потрібно нараховувати податкові зобов’язання відповідно до п. 198.5 ст. 198 Податкового кодексу у разі використання таких товарів/послуг у звільнених від оподаткування операціях?

Головне управління ДПС у Донецькій області

Чи підлягає збільшенню сума податку, на яку платник має право зареєструвати податкові накладні в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі — реєстраційна сума), у разі повернення на рахунок у системі електронного адміністрування ПДВ (далі — електронний рахунок) надміру сплачених грошових коштів до бюджету?

Головне управління ДПС у Донецькій області

Як відображаються у податковій звітності з ПДВ операції суб’єкта спеціального режиму оподаткування ПДВ із надання іншим сільськогосподарським підприємствам послуг із використанням сільськогосподарської техніки за участю обслуговуючого персоналу?

Головне управління ДПС у Донецькій області

Підприємство — неплатник ПДВ здійснює лише операції із надання консультаційних послуг безпосередньо нерезидентам, вартість яких протягом останніх 12 календарних місяців сукупно перевищила 1 млн.  грн. Чи повинно таке підприємство в обов’язковому порядку зареєструватися як платник ПДВ?

Чи підлягає збільшенню сума податку, на яку платник має право зареєструвати податкові накладні в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі — реєстраційна сума), у разі повернення на рахунок у системі електронного адміністрування ПДВ (далі — електронний рахунок) надміру сплачених грошових коштів до бюджету?

Головне управління ДПС у Донецькій області

Чи є об’єктом оподаткування податком на нерухоме майно, будівля цеху з виробництва продуктів харчування, що належить фізичній особі, яка займається підприємницькою діяльністю?

Головне управління ДПС у Донецькій області

Чи є об’єктом оподаткування податком на нерухоме майно, будівля цеху з виробництва продуктів харчування, що належить фізичній особі, яка займається підприємницькою діяльністю?

Головне управління ДПС у Донецькій області

Чи потрібно сплачувати податок на нерухоме майно за житловий будинок, який знаходиться в аварійному стані та відповідно не придатний для проживання?

Головне управління ДПС у Донецькій області

Що робити, якщо фізичною особою — платником податку не отримано податкового повідомлення-рішення з податку на нерухоме майно або отримано, але, на думку платника, сума податку повинна бути іншою, ніж зазначено в такому повідомленні-рішенні?

Головне управління ДПС у Донецькій області

Хто є платником податку на нерухоме майно, за житловий будинок площею 390 м2, який належить на праві власності подружжю в рівних частках — 1/2 кожному?

За який період контролюючі органи нараховували податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, фізичним особам у 2016 р. та протягом якого терміну необхідно сплатити такі суми податку?

Головне управління ДПС у Донецькій області

Фізична особа — підприємець платник єдиного податку має у власності земельну ділянку і використовує її у своїй господарській діяльності за цільовим призначенням. Чи звільняється така фізична особа від сплати земельного податку?

Головне управління ДПС у Донецькій області

Чи отримає пільгу зі сплати земельного податку пенсіонер (за віком), якщо державний акт на землю оформлено за цільовим призначенням земельної ділянки «комерційне»? Водночас земельну ділянку використовують не за цільовим призначенням, оскільки на ній розташовано житловий будинок.

Головне управління ДПС у Донецькій області

Хто є платником орендної плати, якщо договір оренди не переоформлено на нового власника нежитлових приміщень (фізичну особу), які розташовані на орендованій земельній ділянці?

Головне управління ДПС у Донецькій області

Чи надається пільга зі сплати земельного податку фізичній особі — платнику єдиного податку (ІІІ група), якщо така фізична особа не має прав власності на земельну ділянку?

Пенсійний фонд України

Я нещодавно почала працювати бухгалтером на приватному підприємстві. В зв’язку з розширенням виробництва на підприємстві з`являються  робочі місця з шкідливими  умовами праці, проводиться атестація умов роботи. Мені підказали, що за цих робітників прийдеться сплачувати до Пенсійного фонду якісь кошти. Хотіла б  знати, що це за платежі та  чим загрожує їх несплата?

Пенсійний фонд України

Я переселенець, пенсіонерка. Мені припинили виплату пенсії, а це мій єдиний прибуток. Що мені робити?

Пенсійний фонд України

В 2015 році я працював на підприємстві на 0,5 ставки (мінімальна заробітна плата на той період складала 1378,0 грн, фактично мені нараховувалось  689,0 грн), але підприємство щомісяця за мене сплачувало єдиний внесок із розрахунку мінімальної заробітної плати. Чи буде зараховано страховий стаж в повному обсязі при розрахунку пенсії? 

Головне управління ДПС у Донецькій області

Обязаны ли плательщики налога на прибыль, осуществляющие контролируемые операции, производить самостоятельную корректировку налоговых обязательств (составлять приложение ТЦ к декларации по налогу на прибыль) по итогам внутригодовых отчетных периодов (квартала, полугодия и трех кварталов)? Или такую корректировку через приложение ТЦ осуществляют только по итогам отчетного (налогового) года?

Головне управління ДПС у Донецькій області

Предприятие не отразило в своевременно поданном Отчете о контролируемых операциях за 2015 год одну или несколько контролируемых операций. Сейчас оно решило исправить ошибку путем предоставления уточняющего Отчета о контролируемых операциях. Обязано ли предприятие в таком случае уплатить какие-то штрафные санкции?


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально