Рубрики

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції України



Хто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 83 гостя.

Сайт Артемівської міської централізованної бібліотечної системи

Продаж автобусних квитків з використанням РРО

Переглядів: 881
Питання: 

Чи потрібно застосовувати РРО перевізникам при продажу квитків на рейсові автобуси та водіям автобусів?

Відповідь: 

Статтею 9 Закону України від 06.07.95 р. № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» установлено випадки незастосування РРО, зокрема п. 4 цієї статті передбачено, що РРО та розрахункові книжки (далі — РК) не застосовуються при продажу проїзних і перевізних документів на залізничному (крім приміського) та авіаційному транспорті з оформленням розрахункових і звітних документів та на автомобільному транспорті з видачею талонів, квитанцій, квитків з нанесеними друкарським способом серією, номером, номінальною вартістю, а також при продажу білетів державних лотерей через електронну систему прийняття ставок, що контролюється у режимі реального часу центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів, та квитків на відвідування культурно-спортивних і видовищних закладів.

Таким чином, перевізниками рейсових автобусів і водіями автобусів при продажу талонів, квитанцій, квитків з нанесеними друкарським способом серією, номером, номінальною вартістю РРО та РК не застосовуються.