Рубрики

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції України



Хто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 98 гостей.

Сайт Артемівської міської централізованної бібліотечної системи

Роз'яснення

Переглядів: 1523
Питання: 

Я уклала договір про добровільну участь у системі загальнообов’язкового соціального страхування 15 березня 2011 року. Згідно договору термін сплати єдиного  внеску до 20 числа місяця наступного за місяцем,  за який він сплачує. Страховий випадок настав 21 листопада 2011 року, єдиний внесок за попередні місяці - сплачено своєчасно, за жовтень -  сплатила 18 листопада 2011 року, за листопад – ще не сплачувала. Чи маю я право на матеріальне забезпечення?

Відповідь: 

Відповідно до частини 2 статті 4 Закону №2240 особи, які не підлягають загальнообов'язковому державному соціальному страхуванню у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням, мають право на матеріальне забезпечення та соціальні послуги за умови сплати страхових внесків до Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.
У Вашому випадку розрахунковий період - з березня 2011 року по жовтень 2011 року. У розрахунковому періоді єдиний внесок Вами сплачено. Таким чином, Ви маєте право на отримання матеріального забезпечення.