Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції України



Оновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 97 гостей.

Рекомендуємо

Відповіді на питання, що надійшли під час проведення «Гарячої лінії»

Переглядів: 2057
Питання: 

Мати – громадянка України отримала від своєї доньки, яка постійно працює за кордоном, грошовий переказ. Як оподатковуються таким чином отримані кошти?

Відповідь: 

Згідно з Законом України від 22.05.2003р. №889-IV "Про податок з доходів фізичних осіб" дохід, відмінний від доходу з джерелом його походження з території України, є іноземним. Відповідно до ст. 3 Закону №889 об’єктом оподаткування резидента є іноземні доходи.

Тому у випадках, коли джерело виплат будь-яких оподатковуваних доходів є іноземним, сума такого доходу включається до складу загального річного оподатковуваного доходу платника податку – їх отримувача, який зобов’язаний подати річну податкову декларацію.


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально