Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції України



Оновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 51 гість.

Рекомендуємо

 Краеведческий музей г. Артемовск

Відповіді на питання, що надійшли під час проведення «Гарячої лінії»

Переглядів: 1561
Питання: 

Я оплатив навчання доньки у ВУЗі за весь навчальний рік, тобто з вересня 2008 року по червень 2009 року. В податковій інспекції мені пояснили, що я маю право включити до податкового кредиту не всю сплачену суму, а лише кошти, сплачені за вересень-грудень 2008 року. Чи правомірна така позиція податківців?

Відповідь: 

Правомірна. За Законом України від 22.05.2003р. №889-IV "Про податок з доходів фізичних осіб" податковий кредит – це витрати, понесені платником податку, на суму яких дозволяється зменшення розміру його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року. Відповідно до п.5.3 статті 5 цього закону, платник податку має право включити до складу податкового кредиту звітного року витрати, фактично понесені ним протягом такого звітного року. Тобто, до складу податкового кредиту за 2008 рік можуть бути включені витрати, понесені платником податку у 2008 році безпосередньо за місяці навчання у цьому році.


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально