Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції України



Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 92 гостя.

Рекомендуємо

Сайт Артемівської міської централізованної бібліотечної системи

Чи буде ПСП у прийомних батьків

Переглядів: 883
Питання: 

Прийомна сім’я виховує двох усиновлених дітей. При цьому батько  родини офіційно працевлаштований і отримує заробітну плату. Чи має він право на отримання ПСП?

Відповідь: 

Згідно з абзацом першим пп. 169.4.1 п. 169.4 зазначеної статті ПСП застосовується до доходу, нарахованого на користь платника податку протягом звітного податкового місяця як заробітна плата (інші прирівняні до неї відповідно до законодавства виплати, компенсації та винагороди), якщо його розмір не перевищує суми, що дорівнює розміру місячного прожиткового мінімуму, чинному для працездатної особи на 1 січня звітного податкового року, помноженому на 1,4 та округленому до найближчих 10 грн.
У 2017 р. ПСП дорівнює 800,00 грн при граничному доході 2 240,00 грн
Водночас пп. 169.1.2 п. 169.1 ст. 169 Податкового кодексу встановлено, що для платника податку, який утримує двох чи більше дітей віком до 18 років, ПСП дорівнює 100 % суми пільги, визначеної пп. 169.1.1 цього пункту у розрахунку на кожну таку дитину (800,00 грн × кількість дітей).
При цьому граничний розмір доходу, який дає право на отримання ПСП одному з батьків у випадку та у розмірі, передбачених пп. 169.1.2 п. 169.1 ст. 169 Податкового кодексу, визначається як добуток суми, визначеної в абзаці першому пп. 169.4.1 п. 169.4 цієї статті, та відповідної кількості дітей (абзац другий зазначеного підпункту). Наприклад, якщо двоє дітей, то граничний розмір доходу становитиме 4 480,00 грн (2 240,00 грн × 2 дітей).
Отже, якщо заробітна плата платника податку, який утримує двох усиновлених дітей віком до 18 років, не перевищує граничної суми доходу для отримання ПСП, то він має право на ПСП.


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально