Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 83 гостя.

Рекомендуємо

Урядовий портал

Якщо кошти отримано помилково

Переглядів: 678
Питання: 

Чи повинен платник податку визна­чати податкові зобов'язання з ПДВ при отриманні помилково перерахо­ваних контрагентом коштів?

Відповідь: 

Відповідно   до   підпунктів   «а»   та   «б» п.    185.1    ст.    185    Податкового    кодексу об'єктом   оподаткування   ПДВ   є   операції платників податку з постачання товарів/по­слуг, місце постачання яких розташоване на митний території України, згідно зі ст. 186 зазначеного Кодексу.

При цьому датою виникнення податкових зобов'язань   з   постачання   товарів/послуг вважається дата, яка припадає на податко­вий період,  протягом якого відбувається будь-яка з подій, що сталася раніше: •  дата зарахування коштів від покупця/за­мовника на банківський рахунок платни­ка податку як оплата товарів/послуг, що підлягають постачанню, а в разі постачання товарів/послуг за готівку — дата оприбуткування коштів у касі платника податку, з в разі відсутності такої — да­та інкасації готівки у банківській устано­ві, що обслуговує платника податку; • дата відвантаження товарів, а в разі екс­порту товарів — дата оформлення мит­ної декларації, що засвідчує факт перети­нання митного кордону України, оформ­лена відповідно до вимог митного зако­нодавства, а для послуг — дата оформ­лення документа, що засвідчує факт по­стачання послуг платником податку. Отже, при отриманні на поточний ра­хунок коштів, помилково перерахованих контрагентом (не як оплата товарів/по­слуг, що підлягають постачанню), подат­кові зобов'язання платником податку не нараховуються та відповідно податкова накладна не складається


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально