Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції України



Оновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 85 гостей.

Рекомендуємо

 Краеведческий музей г. Артемовск

Спільна сумісна власність

Переглядів: 470
Питання: 

Хто є платником податку на нерухоме майно, за житловий будинок площею 390 м2, який належить на праві власності подружжю в рівних частках — 1/2 кожному?

Відповідь: 

Якщо об’єкт житлової та/або нежитлової нерухомості перебуває у спільній сумісній власності кількох осіб і поділений між ними в натурі, платником податку є кожна з цих осіб за належну їй частку (пп. «в» пп. 266.1.2 п. 266.1 ст. 266 Податкового кодексу).

Отже, платниками податку на нерухоме майно за житловий будинок є кожен з подружжя за належну йому частку — 195 м2.


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально