Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 167 гостей.

Донецька обласна рада

Решение сессии от 22.06.2011 №6/8 - 153

Переглядів: 1197
сессия : 

Про прийняття (безоплатно) у комунальну власність територіальної громади  м. Артемівська витратна будівництво огорожі, розташованої на території Артемівської дитячої  лікарні

Заслухавши інформацію начальника Управління муніципального розвитку Артемівської міської ради Зінченко Н.Л., щодо прийняття безоплатно у комунальну власність територіальної громади м. Артемівська витрат на будівництво огорожі, розташованої на території Артемівської дитячої лікарні, керуючись  ст.ст. 26, 60 Закону України від 21.05.97 №280/97-ВР “Про місцеве самоврядування  в  Україні»  із внесеними  до  нього змінами,  Законом України від 03.03.98 № 147/98-ВР «Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності» із внесеними до нього змінами, Положенням про порядок передачі об'єктів права державної власності, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України від 21.09.98 №1482,  із внесеними до нього змінами, міська рада

       

       В И Р І Ш И Л А :

 

1.  Прийняти (безоплатно) у комунальну власність територіальної громади м. Артемівська від  комунального підприємства «Артемівська керуюча компанія житлово-комунальних послуг», приватного підприємства «Жил-сервіс-1», товариства з обмеженою відповідальністю         «Термосервіс ЛТД», приватного підприємства «Наш дім плюс», приватного підприємства «ВІЛС», приватного підприємства «Квартал», приватного підприємства «Житловик», товариства з обмеженою відповідальністю «Факторія» витрати на будівництво огорожі, розташованої на території Артемівської дитячої лікарні, з подальшою  передачею їх на баланс  Артемівської центральної районної  лікарні (Блєднов), вартістю 61 669 грн  07 коп (шістдесят одна тисяча шістсот шістдесят дев’ять грн 07 коп) без ПДВ  згідно з додатком.

 

2.  Затвердити склад комісії із приймання - передачі (безоплатно) у комунальну власність територіальної громади м. Артемівська від  комунального підприємства «Артемівська керуюча компанія житлово-комунальних послуг», приватного підприємства «Жил-сервіс-1», товариства з обмеженою відповідальністю «Термосервіс ЛТД», приватного підприємства «Наш дім плюс», приватного підприємства «ВІЛС», приватного підприємства «Квартал», приватного підприємства «Житловик», товариства з обмеженою відповідальністю «Факторія» витрат на будівництво огорожі, розташованої на території Артемівської дитячої лікарні, визначених у додатку до цього рішення, з подальшою  передачею їх на баланс  Артемівської центральної районної лікарні (Блєднов), (додається).  

 

3.  Доручити комісії (Гончаров) здійснити у відповідності з діючим законодавством приймання-передачу (безоплатно) у комунальну власність територіальної громади м. Артемівська від  комунального підприємства «Артемівська керуюча компанія житлово-комунальних послуг», приватного підприємства «Жил-сервіс-1», товариства з обмеженою відповідальністю «Термосервіс ЛТД», приватного підприємства «Наш дім плюс», приватного підприємства «ВІЛС», приватного підприємства «Квартал», приватного підприємства «Житловик», товариства з обмеженою відповідальністю «Факторія» витрат на будівництво огорожі, розташованої на території Артемівської дитячої лікарні, визначених у додатку до цього рішення.

 

4.   Скасувати рішення Артемівської міської ради від 29.12.2009 №5/52-1040 «Про прийняття (безоплатно) у комунальну власність територіальної громади м.Артемівська витрат на будівництво огорожі, розташованої на території Артемівської дитячої лікарні».

 

5.  Організаційне виконання  рішення  покласти  на Артемівську центральну районну лікарню (Блєднов), Управління муніципального розвитку Артемівської міської ради (Зінченко), заступника міського голови Гончарова С.В.

 

6.   Контроль за  виконанням  рішення  покласти на постійні комісії Артемівської міської ради: з питань економічної і інвестиційної політики, бюджету і фінансів (Нікітенко), з питань комунальної власності, землі і приватизації (Василюк), секретаря Артемівської міської ради Кіщенко С.І.                             

 

                     Міський голова                                             О.О. РЕВА

Додаток склад комісії


Пошук

Актуально