Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції України



Хто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 174 гостя.

Донецька обласна рада

Решение сессии от 22.06.2011 № 6/8 - 151

Переглядів: 1447
сессия : 

Про дачу згоди комунальному  підприємству «БАХМУТ-ВОДА» на списання майна (основних засобів) комунальної власності  територіальної громади  м.Артемівська,  яке  знаходиться на його балансі

Заслухавши інформацію директора комунального підприємства «БАХМУТ-ВОДА» Підкуйко Д.І. щодо надання згоди комунальному підприємству «БАХМУТ-ВОДА» на списання майна (основних засобів) комунальної власності територіальної громади м.Артемівська, яке знаходиться на його балансі,  враховуючи звіти про оцінку майна № 022 від 09.03.2011, та №024 від 09.03.2011, виконані оцінювачем, фізичною особою-підприємцем – Дикун Л.Б., керуючись ст. ст.26, 60 Закону України  від 21.05.97 № 280/97 – ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до нього змінами, Порядком списання об’єктів держаної власності, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 08.11.2007 №1314 із внесеними до нього змінами, Порядком організації списання майна (основних засобів) комунальної власності територіальної громади м. Артемівська, затвердженим рішенням Артемівської міської ради від 26.08.2009 № 5/47-949, Артемівська міська рада     

         

         ВИРІШИЛА :

 

1. Дати згоду комунальному підприємству «БАХМУТ-ВОДА» на списання майна (основних засобів), комунальної власності територіальної громади м. Артемівська, яке знаходяться на його балансі, згідно додатку.

 

2.  Комунальному підприємству «БАХМУТ-ВОДА» (Підкуйко) в установленому порядку:

2.1    Підготувати акти списання майна (основних засобів) комунальної власності територіальної громади м.Артемівська, яке знаходиться на його балансі, визначеного у додатку до цього рішення, та надати їх до Управління муніципального розвитку Артемівської міської ради (Зінченко).

2.2   Оприбуткувати матеріали від розукомплектування  майна (основних засобів) комунальної власності територіальної громади м.Артемівська, яке знаходиться на його балансі, визначеного у додатку до цього рішення, у відповідності із діючим законодавством, і надати в Управління муніципального розвитку Артемівської міської ради (Зінченко) документи про їх оприбуткування.

2.3  Вжити заходи щодо  зняття  спецавтомобіля на базі ГАЗ-53, реєстраційний номер 45876 ЕВ з обліку у відділенні РЕР м.Артемівська УДАІ ГУМВС України в Донецькій області у відповідності з діючим законодавством.

2.4.   Вжити заходи щодо  зняття  автомобіля ГАЗ-53, реєстраційний номер АН9614ЕТ з обліку у відділенні РЕР м.Артемівська УДАІ ГУМВС України в Донецькій області у відповідності з діючим законодавством.

2.5.   Вжити заходи щодо  зняття  автомобіля ГАЗ-53, реєстраційний номер 09881ЕВ з обліку у відділенні РЕР м.Артемівська УДАІ ГУМВС України в Донецькій області у відповідності з діючим законодавством.

2.6.   Вжити заходи щодо  зняття  автомобіля ЗІЛ 130, реєстраційний номер 02876ЕВ з обліку у відділенні РЕР м.Артемівська УДАІ ГУМВС України в Донецькій області у відповідності з діючим законодавством.

2.7.   Вжити заходи щодо  зняття  екскаватору ЕО-2621, реєстраційний номер Т2912ДЦ з обліку у відділенні РЕР м.Артемівська УДАІ ГУМВС України в Донецькій області у відповідності з діючим законодавством.

2.8.    Вжити заходи щодо  зняття  екскаватору ЕО-2621, реєстраційний номер 00816ТК з обліку у відділенні РЕР м.Артемівська УДАІ ГУМВС України в Донецькій області у відповідності з діючим законодавством.

2.9.   Вжити заходи щодо  зняття  причіпу тракторного УВ-100/20, реєстраційний номер ТМ00114 з обліку у відділенні РЕР м.Артемівська УДАІ ГУМВС України в Донецькій області у відповідності з діючим законодавством.

2.10.  Кошти від списання майна (основних засобів) комунальної власності територіальної громади м.Артемівська , визначеного у додатку до цього рішення, направити на погашення заборгованості з виплати заробітної плати працівників підприємства.

2.11.   Інформацію щодо використання коштів , отриманих в результаті списання майна, а також інформацію щодо погашення заборгованості з виплати заробітної плати працівників підприємства направити до відділу розвитку міського господарства Артемівської міської ради (Жеребятьєва), Управління муніципального розвитку Артемівської міської ради (Зінченко).

 

3.  Організаційне виконання рішення покласти на комунальне підприємство «БАХМУТ-ВОДА» (Підкуйко), Управління муніципального розвитку Артемівської міської ради (Зінченко), заступника міського голови    Гончарова С.В.

 

4.   Контроль за  виконанням  рішення  покласти на постійні комісії Артемівської міської ради: з питань економічної і інвестиційної політики, бюджету і фінансів (Нікітенко), з питань комунальної власності, землі і приватизації (Василюк), секретаря Артемівської міської ради Кіщенко С.І.                             

 

 Міський голова                                              О.О.РЕВА


Додаток списание



Пошук

Актуально