Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 28 гостей.

Школа мистецтв м.Артемівська

Рішення виконавчого комітету Артемівської міської ради від 16.01.2013 №10

Переглядів: 784

Про безоплатну передачу витрат з балансу відділу розвитку міського господарства Артемівської міської ради  на баланс комунального підприємства «Артемівський комбінат комунальних підприємств» 

Заслухавши інформацію начальника Управління муніципального розвитку Артемівської міської ради  Зінченко Н.Л. щодо безоплатної передачі витрат з балансу відділу розвитку міського господарства Артемівської міської ради на баланс комунального підприємства «Артемівський комбінат комунальних підприємств», керуючись                        ст.ст. 29,52,60 Закону  України від 21.05.97 №280/97 –ВР  “Про місцеве самоврядування в Україні” із внесеними до нього змінами, Законом України від 03.03.98 № 147/98-ВР «Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності» із внесеними до нього змінами, Положенням про порядок передачі об'єктів права державної власності, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України від 21.09.98 №1482,  із внесеними до нього змінами, рішенням Артемівської міської ради від 03.12.2010 № 6/1-10 “Про передачу міському голові, виконавчому комітету Артемівської міської ради окремих повноважень в частині фінансово-кредитних відносин і з управління комунальною власністю територіальної громади міста Артемівська”, виконком Артемівської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Передати безоплатно витрати з балансу відділу розвитку міського господарства Артемівської міської ради на баланс комунального підприємства «Артемівський комбінат комунальних підприємств»:

1.1. З капітального ремонту дорожнього покриття вулиць у м.Артемівську, на загальну суму – 11 121,166 тис.грн, згідно з переліком (додаток 1);

1.2.   З  капітального ремонту ліній зовнішнього освітлення вулиць у  м.Артемівську, на загальну суму – 2 068,919  тис.грн, згідно з переліком (додаток 2).

2.  Відділу  розвитку міського господарства Артемівської міської ради (Жеребятьєва), комунальному підприємству «Артемівський комбінат комунальних підприємств» (Богданцев)  оформити відповідно до діючого законодавства акти приймання - передачі  витрат, визначених у додатках 1,2 до цього рішення, та надати їх до Управління муніципального розвитку Артемівської   міської ради (Зінченко).

3. Організаційне   виконання   рішення   покласти   на  відділ  розвитку міського господарства  Артемівської міської ради (Жеребятьєва), комунальне підприємство «Артемівський комбінат комунальних підприємств» (Богданцев).

4. Контроль за виконанням  рішення покласти   на заступника міського голови  Гончарова С.В.

 

Перший заступник міського голови                    Т.М.Савченко

ДолученняРозмір
Файл Рішення виконавчого комітету від 16.01.2013 №1024.47 KB

Пошук

Актуально