Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 81 гість.

Рішення виконавчого комітету Артемівської міської ради від 13.02.2013 №41

Переглядів: 866

Про підсумки роботи адміністративної комісії при виконкомі Артемівської міської ради за 2012 рік

Заслухавши інформацію спеціаліста І категорії – відповідального секретаря адміністративної комісії при виконкомі Артемівської міської ради Барздової А.М. про підсумки роботи адміністративної комісії при виконкомі Артемівської міської ради за 2012 рік, згідно з планом роботи виконавчих органів Артемівської міської ради на І квартал 2013 року, затвердженим рішенням виконкому Артемівської міської ради від 12.12.2012  № 435, керуючись Кодексом України про адміністративні правопорушення від 07.12.84 № 8073-Х із внесеними до нього змінами, ст.ст. 38, 52 Закону України від 21.05.97 № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до нього змінами, виконком Артемівської міської ради

В И Р І Ш И В:

 1. Інформацію спеціаліста І категорії – відповідального секретаря адміністративної комісії при виконкомі Артемівської міської ради Барздової А.М. про підсумки роботи адміністративної комісії при виконкомі Артемівської міської ради за 2012 рік прийняти до відома.

 2.  Роботу адміністративної комісії при виконкомі Артемівської міської ради визнати задовільною.

 3. Рекомендувати відділу державної виконавчої служби Артемівського міськрайонного управління юстиції Головного управління юстиції у Донецькій області (Коваленко) забезпечити здійснення заходів, необхідних для своєчасного та в повному обсязі стягнення накладених штрафів в примусовому порядку.

 4. Адміністративній комісії при виконкомі Артемівської міської ради (Савченко) продовжити роботу по виконанню покладених на комісію функцій.

 5. Організаційне виконання рішення покласти на голову адміністративної комісії при виконкомі Артемівської міської ради Савченко Т.М.

 

             Міський голова                                                      О.О.Рева

ДолученняРозмір
Файл Рішення виконавчого комітету від 13.02.2013 №4111.83 KB