Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 81 гість.

Рішення Артемівської міської ради від 28.09.2011 №6/11-204

Переглядів: 1282
сессия : 

Про затвердження переліку активів, що підлягають поверненню від Концесіонера - товариства з обмеженою відповідальністю «АРТЕМІВСЬКВОДОКАНАЛ» концесієдавцю – Артемівській міській раді

Розглянувши пропозиції (протокол від 09.09.2011) комісії з підготовки переліку об`єктів, що підлягають поверненню в комунальну власність територіальної громади міста Артемівська від Концесіонера товариства з обмеженою відповідальністю «АРТЕМІВСЬКВОДОКАНАЛ»,  затвердженої рішенням Артемівської міської ради від 27.07.2011 № 6/9-172,  на виконання вимог ст. 8 концесійного договору об`єкту  права комунальної власності територіальної громади міста Артемівська – цілісного майнового комплексу комунального підприємства «БАХМУТ – ВОДА», затвердженого рішенням Артемівської міської ради від 25.08.2010 № 5/62-1165, із внесеними до нього змінами, керуючись  ст.ст. 26,60 Закону України від  21.05.97 №280/97-ВР “Про місцеве самоврядування в Україні” із внесеними до нього змінами,  Артемівська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити перелік активів, що підлягають поверненню від  Концесіонера - товариства з обмеженою відповідальністю «АРТЕМІВСЬКВОДОКАНАЛ» концесієдавцю -  Артемівській міській раді (додається).
  2. Доручити міському голові Реві О.О.  підписати перелік активів, які підлягають поверненню  від Концесіонера - товариства з обмеженою відповідальністю «АРТЕМІВСЬКВОДОКАНАЛ» концесієдавцю – Артемівській міській раді.
  3. Координаційне забезпечення виконання рішення покласти на постійні комісії Артемівської міської ради: з питань економічної і інвестиційної політики, бюджету і фінансів (Нікітенко), з питань комунальної власності, землі і приватизації (Василюк), секретаря Артемівської міської ради Кіщенко С.І.

 Міський  голова                                                    О.О. РЕВА

ДолученняРозмір
Файл Рішення від 28.09.2011 №6/11- 204
Про затвердження переліку активів, що підлягають поверненню від Концесіонера ...
400.44 KB