Рубрики

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 43 гостя.

Урядовий портал

Рішення виконавчого комітету Бахмутської міської ради від 28.08.2020 №226

Переглядів: 282

Про влаштування малолітньої (містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) року народження, на цілодобове перебування до Парасковіївської спеціальної загальноосвітньої школи - інтернату № 40 Донецької обласної ради

Заслухавши інформацію начальника служби у справах дітей Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради Давіденко І.О., розглянувши рекомендації комісії з питань захисту прав дитини  при виконкомі Бахмутської міської ради від 25.08.2020 про доцільність і строки влаштування малолітньої дитини (містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) року народження, на цілодобове перебування до Парасковіївської  спеціальної загальноосвітньої школи  - інтернату № 40 Донецької обласної ради, надані на підставі  заяви від 21.08.2020 № (містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації))  та документів, поданих гр. (містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)), виконавчий комітет Бахмутської міської ради встановив таке.

Гр. (містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) та малолітня дитина (містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) року народження, проживають за адресою: м. Бахмут, вул. (містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) (довідка від 03.08.2020, видана головою квартального комітету мікрорайону “Центральний”).

Відповідно до акту оцінки потреб сім’ї/особи від 14.08.2020 № (містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)), складеного Бахмутським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, витягу з протоколу засідання психолого-медико-педагогічної консультації відділу ПМПК комунального закладу Донецький обласний навчально – методичний   центр   психологічної   служби   системи   освіти Департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації  від  (містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) № (містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) малолітній дитині (містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) року народження, рекомендоване корекційне навчання за допоміжною програмою.

З метою реалізації малолітньою дитиною (містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) права на освіту, відповідно до Закону України «Про повну  загальну середню освіту»,  Закону України «Про охорону дитинства», Закону України «Про освіту», Порядку провадження органами опіки  та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого  постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 № 866 (зі змінами), Порядку зарахування дітей на цілодобове перебування до закладів, які здійснюють  інституційний догляд і виховання дітей, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2020 № 586, керуючись ст.ст. 34, 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Бахмутської міської ради            

В И Р І Ш И В :                                       

  1. Влаштувати малолітню дитину (містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) року народження, на цілодобове перебування до Парасковіївської  спеціальної загальноосвітньої школи  - інтернату № 40 Донецької обласної ради на період 2020-2021 навчального року строком з 01.09.2020 по 31.05.2021 роки.
  2. Управлінню молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради (Махничева) забезпечити підготовку і оформлення договору про перебування дитини в закладі після затвердження Міністерством соціальної політики України форми відповідного договору.

Міський голова                                                                     О.О. РЕВА

      

 

ДолученняРозмір
Файл Рішення виконавчого комітету Бахмутської міської ради від 28.08.2020 №226
Про влаштування малолітньої (містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) року народження, на цілодобове перебування до Парасковіївської спеціальної загальноосвітньої школи - інтернату № 40 Донецької обласної ради
14.9 KB